Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja a szüleimet...

Miért zavarja a szüleimet hogy 17 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyre többször jön fel a tèma..

Pedig én igyekszem , de ha senki nem jön be úgy hogy eltudjak képzelni egy párkapcsolatot, akkor minek menjek bele egy "kényszer" kapcsolatba..??


17/f


2018. márc. 18. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a szüleidet, fogalmam sincs, mi bajuk van vele, én sem aggódnék. Teljesen érthető, hogy nem mindenkinek esik be egy komoly jelölt még szinte gyerekként... S vagyunk páran, akik ilyen rövidtávú akciókba nem is kezdünk.
2018. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kedves szüleidnek finngjuk nincs arról, hogy a párkapcsolat sosem egy tudatos elhatározás eredménye, mint mondjuk az, hogy kimegyek szarni, hanem két ember egymásratalálása. Ezt pedig nem lehet erőből, izomból "megcselekedni".
2018. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Majcsak egyszer bemutatod nekik a barát"nődet" akit úgy hínnak majd hogy: Béla. :D
2018. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

XD megnyugtatlak nem vagyok bu*i.

Meg régebben is ismerkedtem lányokkal,igaz hogy nem voltak azok a lányok a barátnőim , de smároltunk meg fogdosás ilyenek voltak. De ennyibe ki is merült a dolog xD.

Régen még egy lány is aludt nálam, de nem volt semmi olyan. Szóval nem értem őket.

2018. márc. 18. 20:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 igen, ezt a hozzáállást én is utálom
2018. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan külső kényszerből vannak az adott párkapcsolatban,házasságban,család kedvéért,mert már a falu előtt ciki szakitani, esküvőt lefujni stb,hézagtöltők stb stb. De az olyan szinvonalú is,ezekből szoktak mellé járni. Aki meleg az meg inkább fiuval éljen boldogan,mint kényszerből egy nővel akit csak felhasznál.. Tesom meleg örülök h boldog a párjával,kényszer dolgoknak ecet az alja.
2018. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És amit a kérdés alatt írtál, nekik is elmondtad? Mert ha igen és mégis állandóan felhozzák a témát, akkor kicsit nehéz felfogásúak.
2018. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a melegekkel, csak a 3as elegge retardált. Azokat a kérdéseket nem én írtam ki. A többieknek köszi a válaszokat. Osztom a véleményeteket és én nem fogok kényszerből valakivel együtt lenni. Utolsó, nem nem mondtam elég ciki lenne ilyesmiről a szüleimmel beszélni.
2018. márc. 18. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Valami menő frappáns "beszólást" kell nekik mondani.

De komolyan nekem bevált akkor neked is!

Ha megint felhozzák ezt a dolgot és mondjuk faterod kérdezget hogy miért nincsen már csajod stb...akkor válaszold azt neki hogy..

Fater majd a maradék csajokat hozzád küldöm :D

Hirtelen csak ennyi jutott eszembe de próbáld hasonló poénos beszólásokkal leszerelni őket.

2018. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!