Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 17 éves lányoto...

Elengednétek a 17 éves lányotok ebbe a buliba?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 19. 19:59
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
75%

Nem vagyok rá büszke de leírom.


Beengedéssel nem lesz gond, én is 17 vagyok beengednek kb mindenkit aki kinéz 18-nak. Legnagyobb baj inkább ezekkel a bulikkal hogy mindenki fogyaszt ecstasyt, nem alaptalanul írom. 2hónappal ezelőtt még én is minden héten mentem next level l, black trap,dubstep storyra stb... Bevallom én is fogyasztottam és a társaság 95%-a. Ezeket a bulikat nagy esetben máshogy el sem lehet "viselni" mindenki vagy ekizett,spurizott,lsdzett,gombázott,kokózott és ami a legnagyobb baj volt a legtöbben designer sz.rt fogyasztottak. Hálisten én már rájöttem hogy az a buli nem a legjobb amit nem tudok elviselni bármiféle hallucinogén vagy stimuláns nélkül. Nekem is több barátom lett rosszul mert designert kapott/alkoholt fogyasztott rá és kiszárította.


OFF: Senki ne fogyasszon de lebeszélni úgysem tudom. Ekinél mindig marquis tesztel vizsgáljátok le amit kaptok mert az MDMA nem halálos a designer sz.rok viszont annál inkább. Ha minden esetben kiakarjátok próbálni nagyon vigyázzatok egymásra és óránként igyatok 5-6Dl vizet. A legjobb ha nem szedsz be semmit de ha minden esetben kiakarod próbálni akkor tudakozódj. És ne feledd bármennyi ekit is szedsz nem okoz függőséget elég ha nemet mondasz és többet nem szeded, fizikai elvonási tüneteid nem lesznek!


Tudom jól elkanyarodtam a témátol de ezt muszáj volt leírnom.

17/F

2018. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
60%
Simán elengedném... azt meg ő is tudja, hogy vagy beengedik, vagy nem, de legalább lehetősége volt megpróbálni...
2018. márc. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
14%
Nem,de szívesen elmennék helyette.
2018. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
24%
Kizárt, drogos szr az egész...
2018. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
87%
78% wow. Őszinte kis írás.
2018. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!