Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fèrjes nő èletèben harmadikkènt?

Fèrjes nő èletèben harmadikkènt?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy fèrjnèl lèvő nőbe ahol van egy 5 èves gyerek..

Mostanra már jó pár hónapja együtt vagyunk amikor tudunk,állítása szerint ő is nagyon szerelmes belèm .ès közben az is kiderült hogy a fèrjèvel kapcsolatban már règebben megromlottak a dolgok.csak nem mer elválni tőle ès a gyereknek se akar rosszat..Ti mit tennètek folytatnátok tovább így bujdosva vagy megszakínátok a kapcsolatott a szerelem elkenère vagy segítenètek hogy legyen ereje elválni ? Más ötleteket is meghallgatok.


2018. márc. 20. 19:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Jön vele a gyerek is. Biztos kell a feszkó?
2018. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
14%

Az a kérdés, hogy ő mit akar.

Én voltam már mindkét szerepben. A házas félnek megér annyit az egész, hogy kockára tegye a családi életét? És ha elmúlik az irántad érzett szerelme? Lehet, hogy a férj is belemenne a nyitott házasságba,de neked elég a csak szex? Az, hogy téged is megcsalna, így hülyeség nem biztos. Én az előző páromat megcsaltam, igaz nem azzal akivel most vagyok, hanem egy szintén nős emberrel :D de az egyszeri volt. A férjemmel 4 éve vagyok, nem csaltam meg. De hát az ilyesmit amúgy sem tervezi az ember, ha úgy alakul, mérlegelni kell. Én nem csalnám meg, mert 4 év alatt rengeteg dolgot értünk el közösen. Illetve tisztelem, tudom, hogy megviselné. De ne legyünk álszentek, ki az aki x év együttlét alatt nem néz rá, kíván meg mást? Hogy meddig megy el,maga dönti el, mit bír el a kapcsolatuk. Az ember alapjában véve nem monogám, maga és a társadalmi elvárások alakították így.

2018. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
ku.r.v.a.val biztosan nem kezdenek
2018. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Nehéz ügy, jobb megmaradni szexpajtinak, bár inkább annak se.
2018. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
13%
Nincs veszélyesebb annál, ha egy lány álmodik. Ez az egyetlen dolog, amitől a szülei sem tudják megvédeni. kínai mondás
2018. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem mer elválni?

Anyagilag függ a férjétől? Ez azt jelenti, nincs semmije, ha te elveszed vagy élettársa leszel, neked kell eltartanod is, DE ebben ez a legkevesebb, az már sokkal érdekesebb, hogy ha majd köztetek is megromlik a kapcsolat, tőled sem mer majd elválni, mert a pénzed kell majd, és téged is inkább megcsal majd.


NÉzd, önmagában nem azzal van a baj, hogy férjhez ment, majd elmúlt a szerelem, és jött egy másik. A gond az, hogy nincs tartás, egyenesség a hölgyben. azt még megértem, hogy ha meg is romlik egy kapcsolat, nem mindig könnyű meglépni a válást, ez egy folyamat, aminek be kell érnie.


De az nagyon etikátlan, hogy a látszatot fenntartja, a férj pénze jó, közben meg félrelép. Nőnél, férfinál egyaránt jellemtelen dolog ez.


Én biztos mást keresnék inkább.

2018. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%

Ha segíted elválni, az úgy néz ki, hogy hozzád költözik gyerekkel együtt, és kénytelen leszel teljes mellszélességgel beleállni minden konfliktusba a válás után is. Támogatód érzelmileg, anyagilag, neveled a gyereket.

Biztos ezt akarod?

Szerintem gondold végig, hogy mi lesz a felelősségteljes döntés, ha lebuktok és a férje kidobja. Elnézed, ahogy utcára kerül? Vagy mennek oda hozzád a gyerekkel?


Ha nem ezt akarod, akkor dobd ki. Mert idő kérdése, mikor jelennek meg az ajtód előtt egy bőrönddel.

2018. márc. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
40%
Attól hogy törölteted a válaszom,még tudni fogom ki vagy.
2018. márc. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen társ nem kellene.

Átveri azt, akivel együtt van, akivel valaha közös életet tervezett. Ahelyett, hogy lezárná, jön a sablondumával. Nem mer elválni. Mitől fél? Nyilván egyedül meg se állna a lábán, a kölkét is el kellene tartani, és ehhez most még épp jól jön a férje, akinek bizonyára hazudik, és ha kiderülnének a dolgai, pipa lenne. Ki ne lenne az?

Te ilyen hazug, számító r.ibanccal együtt tudnál úgy élni, hogy nincs ott a kétely benned, hogy vajon téged szeret és komolyan veled él, veled tervez, vagy csak már rég kiszeretett belőled, és az tartja melletted, hogy még nem bukkant fel a következő jelölt, akire rácsimpaszkodva kiugrik a veled való kapcsolatból?

Egyik ágyból ki , a másikba be, mindezt gyerekkel. A kis srác így tényleg csak ezt fogja látni, hogy miattad szakítják el az apjától, és borítékolható, hogy sok bajod lesz vele. Mennyit rá, hogy a nő csak úgy tudná elképzelni a dobbantást, ha rögtön összeköltözik veled?

kellene a fenének ilyen megélhetési "szerelem", van elég független ember is aki átverhet, nem kellene olyan, akinél végigvigasztalhatod, hogy milyen hazug módon veri át azt, akivel valaha szintén nagy lehetett a szerelem, és még gyereket is vállaltak.

2018. márc. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem erő kell neki, hogy elváljon, hanem egy balek, aki pótolja azt, amit a férje most alátesz, és ami miatt még vele van. Ha ez meglenne neki, akkor már régen lépett volna. Ne mondja senki, hogy akinek olyan rossz a kapcsolata, hogy félremegy, meg már másba szerelmes, az inkább a férjével marad, ha megtehetné, hogy szépen visszacuccol a saját korábbi lánylakásába, hogy élje a boldog életét, vagy kivenne egy albérletet. A gyerek meg csak ürügy. Ha azt hazudja, hogy a gyerek érdekei azok, amelyek miatt még a férjével van, akkor szerinted hanyadik helyen fogsz állni ebben a kapcsolatban, ha a nő most ekkora áldozatot hoz a gyerek lelkivilágáért?
2018. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!