Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 27 éves lányotok bejelentené, hogy kiköltözik egy arab férfihoz a hazájába?

Figyelt kérdés

tudom már nem gyerek, de mégiscsak most nem tudom mit tegyek, vagy mit ne tegyek.

megrémít ez az egész.

az apja idegösszeroppanást fog kapni ha megtudja, az tuti.

ti mit mondanátok neki a helyemben?


2018. márc. 21. 17:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
66%
Majd a saját kárán rájön,h mennyivel jobb otthon minimális vallási fanatikussal, mint ott ahol még az utcára se léphet ki mert agyon kövezik csak mert nő..
2018. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
91%
Melyik arab országról van szó? Az se mindegy.
2018. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem mindegy, hogy a lányod Pakisztánba készül, vagy Jordániába. Konkretizáld.
2018. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
85%
Természetes, hogy fél mindenki az ismeretlentől. És azonnal negatív dolgokra asszociál. Azért kétlem, hogy minden arab férfi rosszul bánna a feleségével és az összes arab nő boldogtalan lenne. Amit tehetsz, hogy megpróbálsz nyitott és őszinte lenni. Pl. Kezd azzal, hogy meghívod a fiút egy vacsorára és megpróbálod megismerni. Nyugodtam bevallhatod, neki, hogy semmit nem tudsz az arab kultúráról, távoli országba megx a lányod és tegyél fel nyugodtan kérdéseket. Kérdezni nem szégyen! Csak ne előítéletekkel állj a dolog elé, hanem érdeklődéssel. A lányodat nem tudod megállítani ha menni akar. A legrosszabb ha úgy megy el, hogy összevesztek és havalami van nem fog hozzátok fordulni. Más kultúra az biztos és nehezebb az együttélés a különböző kultúrájú embereknek. Talán arra biztathatnád a lányod tudjon meg mindent az arab kultúráról és arról ott milyen szokások vannak, milyen élete/ lehetőségei vannak egy nőnek és utána döntsön. Ne csak ész nélkül szerelemből. Sajnos én sem tudok túl sokat az arab kultúráról életmódról, hétköznapokról de ha ilyen helyzetben lennék szeretném alaposan megismerni mielőtt egy távoli országba megyek élni. És ez bármelyik országra igaz.
2018. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
44%
Természetes, hogy aggódsz és ezt megmondatod a fiúnak is. Ez lemaradt.
2018. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon okos 11. Hány arabot ismersz egész pontosan? Hány arab országban jártál? Egyetsem csak ítélkezel ami nagyon ostoba dolog. Meg kell ismerni az ismetetlent. Ez a megoldás. Aztán lehet objektíven döntéseket hozni, addig nem!
2018. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
13%
Miért törölték ki a válaszom?
2018. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
35%
Eret vágnék
2018. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Egyiptomba készül.
2018. márc. 21. 19:25
 20/41 anonim ***** válasza:
79%
Na ott aztán jo sora lesz az első mentruácioig.. Tapasztalatbol irom,ott dolgoztam egy évet,de megbántam,jöttem is haza.. Kb elvoltam hordva mindennek,csak mert megjött..
2018. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!