Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 27 éves lányotok bejelentené, hogy kiköltözik egy arab férfihoz a hazájába?

Figyelt kérdés

tudom már nem gyerek, de mégiscsak most nem tudom mit tegyek, vagy mit ne tegyek.

megrémít ez az egész.

az apja idegösszeroppanást fog kapni ha megtudja, az tuti.

ti mit mondanátok neki a helyemben?


2018. márc. 21. 17:43
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
úristen, milyen primitív népség
2018. márc. 21. 20:27
 22/41 anonim ***** válasza:
75%

nézesd meg vele a lányom nélkül soha filmet. Igaz történet alapján készült. A lényege :

Adott egy csodálatos Orvos(!)arab férj és egy amerikai nő, van egy közös gyerek, a házaséletük csodás. Egyszercsak a férj átviszi a családot a hazájába, hogy megismerjék a teljes családot. A nő útlevelét elveszi , majd közli ha elmegy a gyerek nélkül mehet csak el. A kedves férj a családja hatására arrogáns lesz, veri/elnyomja a feleséget. A gyereket meg kezdik átnevelni. A feleség végül megunja és naaaaagy nehézségek árán feketén átviszi a gyereket pár határon(több év múlva) és megmenekül a gyerekkel,de ehhez sok évet kellett eltűrnie.

2018. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

igen tudom, láttam.

sztem neki nem segítene egy film.

egész nap a telefonon lóg, amikor ez a pasi ír neki már ugrik is, és abban a mp-ben vàlaszol.

selfiket küld neki, hangüzeneteket, vagy csak írogatnak,de egész nap kontaktban vannak.

a múltkor olyan helyen voltunk, hogy nem volt wifi, a mobilnetje meg valamiért besült kb 3 percre, egy kisebb pánikroham lett rajt úrrá.

mindenkivel kiabált, csapkodott.

sose kapcsolja ki, némítja le a telefont, ha hajnalban ír neki a férfi, akkor felkel hozzá.

a múltkor meséltem neki, hogy egy hittérítős emberke odajött hozzám, hogy menjek el valamilyen gyülekezetbe, ez pont kapóra jött annyiból, hogy megkérdeztem tőle, hogy neki mi a véleménye... a telefon pötyögés közben annyit motyogott oda nekem, hogy ha fel is venne egy vallást akkor biztos nem a keresztényt. kérdeztem miért? erre annyit mondott, nem a stílusom az a vonal, de hiszek istenben,csak nem így... 😞

2018. márc. 21. 21:34
 24/41 anonim ***** válasza:
65%
Hát én se szeretem a Keresztény vallást, nem is hiszek benne semmilyen vallásban, csak Istenben,de Egyiptomban Iszlám van,nem a gyengébb változat,picit rosszabb mint a Keresztény, és nem fogják kérdezni h az ő világa e, legfeljebb nem jön élve haza,és ezt tapasztalotbol irom.. De majd rájön..
2018. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
arra akartam célozni, hogy szimpatizál az iszlámmal is már, amikor azt mondta "nem így"
2018. márc. 21. 21:52
 26/41 anonim ***** válasza:
71%
Ne aggodj, az a ferfi, aki igy irogat idegen noknek, es a koltozes is szoba jott, arra sok mindent mondhatunk az iszlamban, de azt hogy muszlim lenne... na azt pont nem. Az ilyen fasziknal kb. annyit kell aggodni, mintha egy itthoni mezei gyerek csipte volna fel. Nem veletlen, hogy az ilyen pasasok nem muszlimaknal probalkoznak.
2018. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
52%

A #12 vagyok. A "Lányom nélkül soha" már kissé lerágott csont, meg azért már Iránban is jobb a helyzet, mint a 80-as években: https://www.youtube.com/watch?v=G7XmJUtcsak

Egyiptomról több mindent mondanak. Viszont aki tud németül, annak érdemes elolvasnia többet ezekből a történetekből: www.1001geschichte.de Köztük vannak egyiptomi tapasztalatok is.

2018. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
74%

Előbb méltóztassék bemutatkozni a pasi Nektek. Bár nem hinném, hogy eljön ide Magyarországra.

Egyébként egy barátnőmet is szédítette egy egyiptomi pasi. azt akarta, hogy a barátnőm repüljön ki hozzá. Állítólag még pénzt is küldött volna repjegyre...

2018. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
86%
Nem világos ez a történet. A pasi nem is magyarországon van? Csak a netről ismerik egymást? Talalkoztak egyáltalán? Ha igen mennyi időt töltöttek együtt? Mert ha nem legalább 1 évet. Akkor itt nem a pasival van baj, hanem a lányoddal. Őt meg te nevelted nem? Hol is a probléma forrása és mit kéne megváltoztatni? Én csak kérdezek érdemes elgondolkozni rajta. Ha egyáltalán ez egy valós sztori. Mert nehezen tudok elkepzelni egy 27 éves felnőtt nőt aki interneten tartja a kapcsolatot egy sosem látott külföldivel és ki akar költözni hozzá. Teljesen mindegy melyik országba.
2018. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
38%

"nézesd meg vele a lányom nélkül soha filmet. Igaz történet alapján készült. A lényege :

Adott egy csodálatos Orvos(!)arab férj és egy amerikai nő, van egy közös gyerek, a házaséletük csodás. Egyszercsak a férj átviszi a családot a hazájába, hogy megismerjék a teljes családot. A nő útlevelét elveszi , majd közli ha elmegy a gyerek nélkül mehet csak el. A kedves férj a családja hatására arrogáns lesz, veri/elnyomja a feleséget."


Én is olvastam egy Lányom nélkül soha c. könyvet, lehet, hogy nem ugyanarról beszélünk, mert nekem az rémlik, hogy az amerikai nő már az elején hisztizik, hogy jáááj, látogatóba megyünk a férjem országába, jáááj, át kell lépni az amerikai határt, pedig azon túl már csak sámánhívő bennszülöttek vannak, jáááj, hogy fogom kibírni. Megérkezik egy családba, akik alapvetően kedvesen fogadják, de hamar kiderül, hogy az amerikai nő tíz év házasság után se tud semmit a férje családjáról, országáról, kultúrájáról, vallásáról, meg úgy semmiről, mert ilyen lenézendő külföldi népekkel ő nem foglalkozik, ő csak hozzáment a fazonhoz, mert jó az orvosi fizetése. Ötszáz oldal "jáááj, hogy fogom kibírni" után (aminek fénypontja, amikor a bombázott Teheránban a férje szemére veti, hogy "idehoztál minket meghalni", miközben a nő országa bombázza a várost...) meglép a gyerekével és ír egy erősen szenzációhajhász könyvet (ami nyilván csupa igazság, hiszen Amerika mindig igazat mond azokról az országokról, amelyekkel háborúban áll). Nekem ez rémlik belőle, de lehet, hogy egy másik Lányom nélkül soha c. könyvről beszélünk.


Plusz pont, hogy a regény ugyan nem arab országban játszódik és nem arab a férj, de azóta is felhozzák a félműveltek minden olyan kultúra ellen, ami kicsit is eltér a miénktől, hiszen "azok, ott" mind egyformák, Marokkótól Indiáig...

2018. márc. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!