Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 27 éves lányotok bejelentené, hogy kiköltözik egy arab férfihoz a hazájába?

Figyelt kérdés

tudom már nem gyerek, de mégiscsak most nem tudom mit tegyek, vagy mit ne tegyek.

megrémít ez az egész.

az apja idegösszeroppanást fog kapni ha megtudja, az tuti.

ti mit mondanátok neki a helyemben?


2018. márc. 21. 17:43
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
40%
egyébként azt szeretném, ha a pasi eljönne bemutatkozni, ugyanúgy, ahogy magyar udvarlótól is ezt várnám el, és kíváncsi lennék az egzisztenciájára, mert lehet, hogy letelepedési engedélyre vagy állampolgárságra vadászik és 3 év házasság után meglép, ezt leszámítva viszont a lányom dolga, mit csinál. az "eladja egy tevéért" sztereotípiákat hagyjuk már, nem Szaúd-Arábiáról van szó.
2018. márc. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
72%
Bocsás meg utolsó ha téged összevernek, darab szarnak tekintenek,nem indulnál meg a gyerekeddel haza. Jó tudom nem ,magyarba is ütik verik a nőket is, vissza is mennek a bántalmazóhoz. Ostobák.. Én sose mennék ilyen országba, ahol a tehén felsőbb rendübb mint a nő. Főleg nem állok össze kulturbarbár kecskével is háló fazonokkal,hiába játszák az orvost máshol,egy évet lehuztam egyiptomban az imádnivaló kulturájukban,köszi soha többet,és most meg már ide is betolakodnak, és ránk fogják erőszakolni a kulturát, ahol a nők csiklóját is kivágják h ne élvezzék a szexet,akkkor majd lehet picsogni de késő lesz..
2018. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
61%

Hahahahaha :D A 31. a kérdező, csak rossz nickjéről jött fel válaszolni.

:D

2018. márc. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
31%
32. Te valami nagyon hülye vagy.
2018. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
82%

Nem a kérdező vagyok. Ha a 32. válaszoló így áll hozzá az egyiptomiakhoz, akkor nem csoda, hogy csak negatív tapasztalatai vannak. Én csak fél évet voltam Egyiptomban, érdekes módon "kecskével háló fazonokkal" nem találkoztam, esetleg el kellene gondolkodnod, te miért pont az ilyeneket vonzod.


(nem vagyok elfogult, 37 múltam, szóval már nem a "fiatal lányt elszédíti a jóképű arab macsó" kategória, de még nem is az "öregasszony fiatal arabbal kefélteti magát" kategória.)

2018. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
88%

Nem az egyénnel van baj,hanem a közösséggel amiben élni kell.Szigorú szabályok vonatkoznak mindenkire a legtöbb arab országban.Sokan ezért jönnek Erópába,de itt sem tudják levetkőzni az ezer éves tradícióikat.

Menjen aki akar tapasztalatot gyűjteni,egy percig sem fog unatkozni.

2018. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
42%

Akkor mosd mar beleszolok en is vegre mert ez borzalmas. 27 evesen a lanyodat nem fogod megallitani abban hogy azt csinaljon amit akarjon, a szuklatoku rasszizmustol pedig ne haragudjon senki de hanynom kell. Nekem is arab a parom, voltam kint naluk latogatoba, sot volt mikor a gyerekekkel mentunk ki 2 honapra majdnem SOHA , SEMMI gond nem volt a csaladdal, se a baratokkal, mondom ezt ugy, hogy a ferjem iraki kurd.

Jo lenne ha a pasirol is beszelnel valamit, mert az hogy egyiptomi nem sokat arul el. Jartam egyiptomban, egy nagyon jo baratunk kint el, aki teszem hozza NO, es o sem panaszkodik, szereti, onszantabol koltozott ki.

Az hogy valaki szimpatizal a muszlimnal nem feltetlen lesz muszlim, attol eltekintve hogy a muszlim felvetele nagyon is egyszeru de az iszlamistaknak is van ezen felul rengeteg valfaja, szoval mindegy.

Eloszor a ferfit kene megismerni utanna lehetne nyilatkozni. Mit tudunk meg rola? Hol talalkoztak, hany eves es egyebkent a lanyod 27 evesen meg miert veletek lakik?

2018. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

nem velünk lakik a lányom.

egyidősek.

orvos a pasi.

ennyit tudok

2018. ápr. 5. 16:48
 39/41 anonim ***** válasza:
39%
Akkor honnan tudod hogy mikor válaszolgat neki? Egyetemet végzett emberről van szó annyira buta nem lehet! Az én férjem is kurd, és mégis nagyon jó és szép minden évek óta. Mutassa be a fiút és kész, 27 évesen úgysem dönthetsz helyette.
2018. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Már eltelt azóta több, mint három hónap. Megírnád, hogy mi történt azóta?
2018. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!