Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akarnak elengedni...

Miért nem akarnak elengedni konditerembe?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, koránérő. 185 cm vagyok, 70 kiló, szóval lenne mire építeni. Csak picit kiakarom magam gyúrni nyárra, de nem engednek el és semmi okot sem mondanak.

2018. márc. 24. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Jó okos szülők.

Fiam - 14 éves, 181cm, 64kg - tavaly nyáron jött velem a kondiba. Én magamban edzettem, mint mindig, a fiam pedig edzővel.

A szüleid, merev, beszűkült emberek. Sajnálom, hogy így bánnak veled. Örülnének, hogy sportolsz, nem csavarogsz vagy kábszerezel.

Anyukád biztos kövér mi? 😑

2018. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Isten kegyelmezzen a lelküknek !!
2018. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Én hallottam olyat, hogy az ember azért nem engedte el a gyerekét kondiba mert inkább a termszetbe eddzen. Pl ne a konditerembe a futógépen, hanem a természetben friss levegőn. Legvégső esteben ezt tudnám elképzelni, de kérdezd meg tőlük úgyhogy: és miért nem akarjátok hogy konditerembe járjak?
2018. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem azért, mert drága?
2018. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk a kondibérlet nem olcsó. Viszont ha gyúrni akarsz nem muszáj oda menned. Ha van a városokban kondipark vagy streetworkoutra lehetőség, akkor menj oda, vagy ott a fegyencedzés, ahhoz se kell semmilyen gép. Utóbbira találsz könyvet pl torrent én, de YouTube is tele van gyakorlatokkal. A kajára így is úgy is oda kell figyelned, ha fejlődni szeretnél.
2018. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attol felnek hogy a magy sulyok larositjak az izuleteidet (jogos a felelem). Mondd nekik hogy csak kis sullyal eddzenel meg cardio.
2018. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert az ilyen colosok nem egeszseges a gyuras. Megterheli a csontotokat.
2018. márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Vagy csak szimplan azt szeretnek hogy a tanulassal foglalkozz. :D Kevés ember gyur ugy, hogy a szervezetenek pozitiv legyen. :) Amit meg sokan csinalnak az lufasz mert az eletben pár salleren kívül nem tudjak hasznositani, a sallert meg egy gizdabb furgebb ember ki tudja kerulni es kabumm meg a pocsod is tud allni 30evesen. :D
2018. márc. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérdezted szüleidet is az okokrol ? Esetleg drága nekik ,?
2018. márc. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Talán azért nem akarna elengedni, mert nem akarják, hogy valamilyen sérülést szerezz, mert ész nélkül nekiállsz gépeket használni, arra meg nincs pénzük, hogy kondibérlet mellett még személyi edzőt is fogadjanak melléd? Vagy magára a bérletre se akarnak többezer Ft-ot elkölteni, mikor sportolhatnál ingyen is? Netán félnek attól, hogy mivel soha semmi kitartást nem láttak még tőled, csak fizetnének, aztán két hét alatt megunnád, és kárba vész a bérlet?

Megkérdezted őket az okról?

2018. márc. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!