Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Megbántátok, hogy...

Szülők! Megbántátok, hogy gyermeket vállaltatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy okozott -e a gyereketek akkora fájdalmat, vagy csalódást, hogy azt kívántátok , bárcsak meg se született volna.

2018. márc. 27. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Bár mindenkinek más jelent vkiben csalódni,ez relativ.
2018. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Erre itt úgysem fognak őszintén válaszolni. 😁
2018. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Néha eszembe jut, hogy talán jobb anya járna a gyermekeimnek, mint amilyen én vagyok.


5-kor kelek, 6-ra beesek a munkahelyre, 15.00-ig dolgozok. Aztán szedem a gyerekeket, hazamegyünk, pici pihenés, házimunka, stb... Aztán én nagyon fáradt vagyok, néha ülve elalszok. ... Tehát miattuk nem, de az én alkalmatlanságom miatt igen, néha eszembe jut, hogy talán nem hozzám kellett volna születniük.

2018. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Pedig,minden tiszteletet megérdemelsz előző. :) Ne csüggedj,jó okkal születtek ők hozzád. :)
2018. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Mindegy hogy bevallod-e. Már nem tehetsz semmit, nem tudod visszacsinálni. Ezért inkább elhiszed, hogy jó neked :-)
2018. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Kettő van. Még szeretnék. Imádom őket.
2018. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Dehogy bántam! Életem legnagyobb kalandja ez a két kis huncut!


Ha később esetleg csalódást okozna, valószínűleg elsősorban magamban keresném a hibát, hogy nem jól neveltem.

2018. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyám magába kereste a hibát hol rontotta el a nevelést a húgomnál de sose gondolta volna még azt hogy megbánta hogy újra szült
2018. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Én is inkább azért érzek néha így, mert én sem érzem magam alkalmasnak a fiam nevelésére. Őszintén szólva nagyon kimerít, nagyon rosszat hoz ki belőlem az állapota (ADHD) és a személyisége, sok fájdalmas felismerést köszönhetek neki magamról, és sajnos én is sok fájdalmat okozok neki azzal, hogy nem mindig értem meg a motivációit. Azt sose gondoltam róla, hogy bárcsak ne létezne, de azt igen, hogy bárcsak más nevelné, akinek jobban menne, aki mellett ő boldogabb lenne.


Viszont úgy általánosságban azért, mert pl. lemondásokkal és áldozatokkal is jár az anyaság, azért nem csinálnám vissza.

2018. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem bántam meg hogy szültem,de én is úgy vagyok vele hogy nem érdemlek egy ilyen jó kislányt mint ő. Olyan aranyos,huncut,türelmes kislány hogy az hihetetlen,de sokszor kiborít és olyankor kiabálok vagy odacsapok a fenekére. Úgy érzem rossz anya vagyok néha emiatt bőgök mint a tehén,és megfogadom hogy jobb anyja próbálok lenni.
2018. márc. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!