Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti elengednétek az...

Szülők, ti elengednétek az ország másik végébe 5 napra a 8 éves lányotolat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szülő, hanem a testvér, de húgom kitalálta, hogy elmenne Gyulára a félroma barátnőjének a családjával 5 napra fürdőbe (Budapesten lakunk). Mivel meghívták a tavaszi szünetre ezért már napok óta ezzel nyaggatja szüleim, ők meg nem tudnak erre mit mondani. Elején még tiltakoztak de már olyan hisztiket levágott gogy gondolkodnak az elengedésén. Nem nagyon ismerik a családot szüleim és nem nagyon szimpatikusak nekik, viszont a gyerek boldogsága is fontos. Ilyen pici gyerekkel megfordulna a fejetekben az elengedés? Vagy kizárt?

2018. márc. 27. 20:34
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
94%
Rokonokhoz elengedném. De idegenekhez, vagy ismerőshöz, vagy akit nem is ismerünk igazán, nem.
2018. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2018. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
75%

Hát talán nevelni kéne. Persze hogy visít, mert pontosan tudja, hogy így előbb utóbb megkapja amit akar.

Én nagyon-nagyon ellene vagyok a testi fenyítésnek, de mikor egy gyerek már ennyire el van rontva, azért erősen elgondolkodom. Ha nekiáll randalírozni, akkor nyakon fogni és benyomni a fejét a hideg víz alá, hűtse le magát egy kicsit.

2018. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ez világos. S ha tör és zúz, főleg nem, ne tanulja már meg, hogy hisztivel mindent elér...
2018. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Hisztivel dupla nem, sőt még egy bünti is azért, ha összetör-zúz valamit. Nálam ezzel maga alatt vágná a fát. Három gyerekem van, szóval tudom, mit beszélek, egyik sem engedné ezt meg magának, tudják, hol a határ.
2018. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
91%
Inkább zokogjon a kis szaros a szobában, mint a család a ravatala fölött
2018. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
15%
Hogy lehet hatodikas ha csak 8 éves?
2018. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
94%

Bocsanat felreertelmeztem a kerdezo valaszat elozo vagyok.

Egyebkent semmi esetre se engednem el, had hisztizzen tanulja meg hogy nem mindig az van amit o akar.

2018. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tud a ti családotokból egy megbízható, nagykorú személy vele menni, egyértelműen nem engedném el. Le kell ülni vele megbeszélni ezt, persze amint lenyugodott. Szerintem két dologgal lehet érvelni: az egyik, hogy a húsvét egy családi ünnep, és meg kell értenie, hogy ezt együtt szeretnétek tölteni vele együtt. A másik pedig, hogy egy fürdőhelyen azért sok veszélyforrás van, és a másik kislány szülei nem biztos, hogy ugyanúgy tudnak vigyázni két kislányra, szóval értse meg, hogy nem a vakációját akarjátok elrontani, hanem egyrészt féltitek, másrészt együtt szeretnétek lenni vele húsvétkor.
2018. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Hát elég nehéz érvelni nála, mert nem fogja fel és nem enged abból amit kitalál. Mivel hisztivel mindent el tud érni, ezért nem lehet nagyon a nem szót megtanítani neki :D Meg mivel már 1 éve szeretne szállodába menni és hetente sír érte, most meg már naponta, hiszen jön a jó idő. És mivel itt a lehetősége (hisz úgyse lesz ilyen egy ideig lehetősége) most úgy kisírja mint annak a... Kezelhetetlen...
2018. márc. 27. 21:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!