Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudok anyával...

Miért nem tudok anyával beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre jobban romlik a kapcsolatunk... Mikor hazaér a munkából egyből telefonál a kolléganőjével... Van mikor leülök mellé hogy beszélgessünk de ő csak telefonozik... Nem értem miért van ez. Volt rá alkalom, hogy segítettem neki a házi munkában, (hátha tudunk beszélgetni) ő ezt kötekedésnek vette a végére..

Máskor, meg elmentem állítólag családi kirándulásra a családdal... És mikor odaértünk kiderült, hogy a szüleim barátaival mentünk és velük foglalkozott... Valaki tud valami tanácsot? 18/L(még otthon lakok, mert csak 11es vagyok)



2018. márc. 30. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén mondd el neki, hogy szeretnéd, ha tudnátok kapcsolódni egymáshoz, mert úgy érzed, eltávolodtatok, és nem beszélgettek már. Kérd meg, hogy tegye le a telefont, mert fontosat szeretnél neki mondani, és amikor lerakja, és rád figyel, akkor beszélj vele erről. Ha jelzed az igényeidet, hogy szereted őt, fontos neked, és sajnálod, hogy nincs közöttetek bizalmi kapcsolat, úgy érzed, elhanyagol és csak a kollégáival és a barátaival foglalkozik, valószínűleg észreveszi magát.
2018. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha meg nem, akkor engedd el. Nem tudsz egy másik embert megváltoztatni.

Apukáddal se tudsz szót érteni?

2018. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!