Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy engeszteljük ki anyát?

Hogy engeszteljük ki anyát?

Figyelt kérdés
Anya nem nagyon akart sok kaját csinálni, de őszintén szólva rávettük a húgommal, hogy csináljon háromféle húst, meg rizs, meg krumpli, meg két féle süti, stb. Tudni kell hogy nagyon kicsi a konyhánk szóval tényleg nem lehet elférni ha az ember több mindent csinál. Anya mondta hogy készül nekünk, ha segítünk, krumplipucolásban meg ilyesmi, mert akkor ki tudtunk volna ülni az asztalhoz, elfért volna, tudott volna haladni... szólt ma hogy akkor kéne neki segítség de az az igazság hogy egyikünknek sem volt kedve :( így többször szólt de mondtuk hogy majd mindjárt... én telefonoztam húgom sorozatozott... anya ezt meglátta és még akkor is kért minket hogy menjünk de ahj :( és mondta hogy akkor nem főz. Ott hagyta a konyhát és mondta hogy akkor majd mi elpakolunk, neki mindegy. Most nagyon rosszul érzem magam. Hogy tudnám kiengesztelni?

2018. márc. 31. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyi mindent akartatok,akkor igazán lehetett volna neki segíteni. Ketten gyorsan végeztetek volna a krumpli pucolással.
2018. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Takarítsátok ki a házat, attól majd megenyhül.
2018. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Önzőek vagytok! Kérjetek bocsánatot, és pakoljatok össze!
2018. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Pakoljatok össze és kérjetek bocsánatot. Anyukátok nem házicseléd, segíteni kellett volna neki.
2018. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ne a neten lógjál még mindig, hanem menjél elpakolni. És ígérjétek meg neki (és tartsátok is be), hogy a következő három napban elő se veszitek a hülye telókat.
2018. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyaként én az őszinteségnek örülnék a legjobban. Ha csinálnátok egy teát, leülnénk és elmondanátok, hogy megbántátok, és bocsánatot kértek, akkor nekem ez elég lenne. De tényleg szemétség, te is belátod, hogy neki sincs kedve, de értetek megteszi, és arra nem vagytok képesek, hogy annyi öruralmat gyakoroljatok, hogy besegítsetek, ha már megkért rá, nem is egyszer :( Ez tényleg nagyon csúnya dolog volt tőletek.
2018. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem főznék, ha ti kitaláljátok aztán csináljam meg én egyedül.


Esztek, amit találtok, ennyi. Igaza van, követelőzés megy, de mikor CSINÁLNI is kéne valamit, szrtok a fejére.

2018. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Remélem csillog már a ház.
2018. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na mi lett?

Csináltatok valamit telefonozáson kívűl?

2018. ápr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elpakoltunk meg takarítottunk. Aztán megint bocsánatot kértünk. Anya azt mondta, hogy jól van. De azért láttuk, hogy nem esett neki jól az egész... Olyan rossz, hogy amikor tudom, hogy csinálni kéne valamit, mégse teszem. :(
2018. ápr. 1. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!