Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyát...

Hogyan győzzem meg anyát arról, hogy lehessen egy vagy két színes tincs a hajamba? 15l

Figyelt kérdés

Még nem próbáltam felhozni, de annó a hetedik osztály előtti nyáriszünetre ő adta az ötletet ugyanehhez csak piros tincsel.(Az a tincsem volt szőkítve, szóval miután kikopott szőke tincsem volt) Azóta volt barnás vörös az egész hajam (eredetileg barna a hajszínem amúgy), élénk vörös és ballagáskor sötét padlizsánlila is.


Igazából általánosban sem érdekelt senkit, gimnáziumba gondolom szintén nem fog érdekelni senkit, ha abból indulok ki, hogy vannak nállam extrémebb kinézetűek is.


Színben pedig a rózsaszín, világoskék, világoszöld esetleg lila jöhetne szóba.


Szerintetek, hogy kezdjem a kérdést úgy, hogy meg is győzzem, ne csak összevesszünk? 15l


2017. dec. 30. 17:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
88%

Szerintem, ha megmondod, hogy szeretnéd, és hogy egyáltalán nem nagy dolog, akkor van esélyed.

Vagy hogyha egyből megmondod, hogy nem feltűnő lenne, hanem valami szolid. (akár a színe, akár az "elhelyezkedése)

Plusz, mondhatsz ilyet is, hogy előbb-utóbb úgyis megcsináltatod, miért nem lehetsz most megelégedve vele? :P

Függ az anyuka engedékenységétől és hozzáállásától :)

2017. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem semmi, hogy kihalt a házirend az iskolákban. Amúgy nem vagyok a színes haj ellen, nekem is volt, sőt lesz is, csak már bőven nem vagyok iskolás, nekünk suliban aki így jött, hazaküldték igazolatlannal. Amúgy ha már volt több színű a hajad, szerintem megbeszélhető vele, a kiszívatott hajadra (a sötétet nem fogja be úgysem) tegyél színezőt, extrém színek, mint a zöld, jobb színezőben, lekopik, aztán lehet próbálni a következő színt. Sok sikert.
2017. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg annyira fontos még felnőttkorod előtt tönkretenned a hajadat? Nővérem is tiniként kezdte festeni a haját, mára minden baja van: töredezik, száraz, dzóval csak a nyűg van vele. Tönkrement a festék miatt. De te tudod.
2017. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Én voroset még egyszer soha. Tönkre tette hajam,rosszabb a szokénél,sepruvé tette,koccá,örülök h lenott,kék csikom volt,de mivel sotét vagyok sokat kelett szivatni,macerás ott ahol sötét az alap hajszin,és hát barátném egyszer elis égettet egy tincsem vadsaloval.
2017. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Engedte a szőkét, a padlizsánt, az élénk vöröset.

Miből gondolod, hogy most érdekli, mit akarsz csinálni a hajaddal? Hidd el, pont úgy tesz rá, mint eddig, a jelek szerint.

2017. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Én férfiként mindig nagyon visszatetszőnek találtam, ha fiatal lányok/nők akár csak egyszínűre is, de befestették a hajukat. Tapasztalatom szerint ez valamilyen identitás-zavart tükröznek feltűnési viszketegséggel egyetemben, hiszen saját maga haját az ember amúgy sem látja, tehát legfeljebb valami fura belső érzése lehet ettől, hogy mások látják.
2017. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerencsére nem te mondod meg h ki mit fessen be,az ilyen fértitol kell futva menekulni,előszőr csak festés a probléma aztán jon a többi korlátozás, volt ilyen férfi melettem,már ex,szerinte is a nő ne fessen hajat ne sminkeljen ne oltozzon csinosan, ne adjon magára mert akkor biztos h mással akar kacerkodni,ho h nem budosodjek meg rongyba járjak..
2017. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Saját haját az ember nem látja.. akkor ne csináljunk frizurát sem, sőt ne is fésülködjünk ugye? Mert ha igen, az feltűnési viszketegség. Az ember szeret tetszeni. Néha csak saját magának, de ez is fontos. Amúgy meg: tükör is van ám a világon, bár jobb tükör mint mások szeme, nincs....
2017. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Mondd mar meg nekem, hogy egy 15 evesnek miert kene hajat festeni, vegyszereket hasznalni?
2017. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha már hetedikes húgyvirág korodban festetted, akkor mi akadálya volna megkérdezni, hogy lehet-e pl rózsaszín tincsed.
2017. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!