Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennetek ilyen helyzetb...

Ti mit tennetek ilyen helyzetbe? Teljesen tanácstalan vagyok..

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy anyukámmal borzalmas a kapcsolatom, sokáig azt hittem, hogy majd jobban alakul, de úgy néz ki mégse....

A lényeg a lényeg, hogy általában bent szoktam lenni a szobámba, csak amikor a bátyámek(barátnőjével) átjönnek, akkor jövök ki.... Na már most vele se tudok soha(szó szerint) beszélni, mert amint elkezdenenk beszélni vagy megszólalok, anyam egyből beleszól elkezd másról beszélni.... Többször próbáltam vele meg beszelni(igen normalisabban), hogy nem tudok beszélni a testvéremmel, de nem érdekli altalaban közli, hogy "Ez az en lakások, azt csinálok amit akarok" pedig tesóm azt is kitalálta hogy a szülinapomon(mostanaba lesz) átjönnek es csaladilag ünneplünk, tarsasozunk viszont ezen a heten is itt járt tesóm es amikor a munkaval kapcsolatban szerettem volna valamit megbeszélni meg azt csinálta anyám amit szokott. Teljesen kiborultam mar nem bírta a dolgot, hogy ennyire semmibe vesznek meg nem tok mi csinálni, de erre csak sikitva rám orditott, hogy "elég most mar!" Az lenne a fő kérdésem, hogy ti mi csinalnatok a szulinapotokkal, lemondanátok ezt a család napos unneplosdit? Csak mert nem akarok batyamekkal bunkó lenni, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy igy jól erezem magam a szülinapomon meg hogy ne legyen megint balhé...Meg igy nem terveztem más programot, de nem akarom igy eltölteni legalább a szülinapomat.... Ti mit kezdenetek ezzel a helyzettel?

27/N


2018. ápr. 1. 01:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Valahogy házon kívül tartanám meg a bátyámékkal.:)

Vagy náluk, vagy cukrászdában vagy termet bérelnék vagy akármit.

2018. ápr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembe jutott, csak nem tudom tesomek hogy allnanak hozzá....
2018. ápr. 1. 02:01
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Miért laksz otthon? Elvileg felnött ember vagy, már RÉG elköltözhettél volna...
2018. ápr. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg 27 éves vagy?
2018. ápr. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Dolgozol? A testvérednél lehetne szülinapozni? Vagy amit előttem írtak "presszó". Mitől mérgesedett el a kapcsolatotok anyukáddal? Nektek egy darabig külön kellene élnetek.Szoktál otthon segíteni?
2018. ápr. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hűha,olyan 14 évesnek gondoltalak az írásod alapján.

Menj te át a bátyádékhoz néha beszélgetni.

És a szülinapodon is menjetek el valahova bulizni.

2018. ápr. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ha tesóddal nem tudsz így beszélni, beszélj vele telefonon, menj át hozzájuk, menjetek el sütizni kávézni. végső esetben pedig ott a facebook,viber...stb.

ha bátyád kívácsi arra amit mondasz, ő miért nem szól rá anyukátokra? vagy miért nem mentek be a szobádba és csukjátok be az ajtót?

2018. ápr. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Jesszus, azt hittem valami tizenegykét éves írta a kérdést... biztos 27 vagy? Sem a gondolkodásod, sem az írásod alapján nem könnyű elhinni... ha tényleg ennyi vagy, akkor mégis mit hisztizel anyádon? Te nem tudsz átmenni a tesódékhoz beszélgetni? Érdekes egy család :D
2018. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam....
2018. ápr. 1. 14:04
 10/16 A kérdező kommentje:

Oké, akkor milyen a felnottes gondolkodásmód egy ilyen helyzetben?

Át tudok menni tesomekhoz, neha szoktam is, de általában o is olyan, hogy ahogy esik úgy puffan, nehéz vele is beszélni...

Attól még mert a többiek ilyenek, en nem tehetek róla, nem en kértem, csak nyilván kíváncsi vagyok más oldana meg ezeket a helyzeteket.....

2018. ápr. 1. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!