Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hoztak már nagyon kínos/kellem...

Hoztak már nagyon kínos/kellemetlen helyzetbe a szüleid mások előtt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan volt ilyen, de konkrét példa most nem jut eszembe.
2018. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Rengetegszer. Amikor apám részegen jött értem az iskolába és random elkezdett hülyeségeket magyarázni a többi szülőnek meg a tanároknak. Amikor el kellett menni valahova pl. esküvő és még ott sem bírták ki hogy ne üvöltözzenek egymással. Anyám amikor a piac közepén rángatott meg megtépett mert késtem 5 percet. Estig lehetne sorolni.
2018. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Amikor a fehérnemű boltban ahol férfiak is voltak párjukkal kikiabálva mondta az egyik a másiknak, hogy hozzon már nekem egy nagyobb melltartót. Amúgy a mama folyamatosan égeti az embert. Nekem már az is annak számit, ha a buszon találkozunk és jó hangosan elkezd beszélni arról, hogy mit csinált és vett ma
2018. febr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
00:02 Ja meg a bolt közepén a vele való kiabálás, vagy régebben ugyan ott a tasli. Kellemtlen amikor mindnki téged néz egy pofon után.
2018. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyám "úgy" nézett a tanáromra meg röhögcsélt vele. Szerencsére ő nem vette észre de nekem kínos volt. Plusz itthon még viccelődött vele, hogy nem lenne gáz semmi komolyabb dolog sem.

A 18.születésnapomon nevelőapámmal együtt lerészegedtek és a barátaim előtt iszonyat kínos dolgokat műveltek meg anyám sírt előttük, hogy szar élete van.

Vendégségben hangoskodnak meg isznak.

Gusztustalan vicceket hangoztatnak olyan helyen ahol a vak is látja hogy nem illik. Így kb ennyi.

2018. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy arrébb kellett állnom a Tescoban. :D Olyan csatát le tudnak vívni, hogy a Trónok harcát simán újra lehetne forgatni velük.
2018. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
93%
mostohaapám egyszer elmondta az egyik tanáromnak hogy otthon hogy szoktam kikapni. Úgy égtem.
2018. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam elaludni, így édesanyám bepörgött, elvert én összepisiltem magamt, majd pisás pizsamábn kirakott a panel folyosójára az ajtó elé....persze az emberek pedig jöttek-mentek. Erre az egyre nagyon emlékszem.
2018. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gimiből ballagtam, nem akartam a ballagás után összejövetelt, hanem inkább tanulni ami még nem ment annyira. Anyám közölte hogy ez nem így működik, ilyenkor szokás a meghívott feleket meghívni ebédelni. Csak voltak olyanok a meghívottak között akik inkább illemből lettek meghívva, mint mondjuk nagyapám második felesége (aki egy bunkó vénasszony), unokatesóm barátnője, stb. Én úgy voltam vele, ha már muszáj lesz ez az ebéd amit nem is akartam, akkor hívok 1-2 barátot, de anyám ebbe is beleszólt, hogy egy családi ebédre ne hívjak olyat, aki nem rokon. Végülis aki ovi óta legjobb barátom az meg ne jelenlen, de olyan rokon szívesen van látva, aki lenéz mindenkit, de közeli rokon szóval jöjjön... Folyton ment a cirkusz, hogy a két barátom majd elbuszozik hozzánk, majd beesnek valamikor kaja közben, anyám mindig variált. Vendégeknek meg mondogatta, hogy engem amúgy ez az egész családi összejövetel nem érdekel, én sz.rok mindenre, nem foglalkozok velük... Többször elmondtam neki hogy nekem nem fontos, hogy most a ballagás után még nagy kajálás meg vendégeskedés legyen nálunk. Aztán meg ott kellett szinte könyörögni, hogy legalább a legjobb barátaim is ott lehessenek. Ez jutott először eszembe. Volt olyan is, hogy általánosban anya értem jött de még beszélgettem az osztálytársakkal, valahogy szóba jött valami a pénzzel kapcsolatban, anya meg elkezdte a 11-12 éves osztálytársaimnak ecsetelni, hogy mi nem költekezünk, mert nincs semmire pénzünk, és a pénztárcájából kivett két ezrest és ott lebegtette hogy nekünk ennyink van (de cigire, új ruhákra, avon cuccokra mindig volt valahonnan :D ). Amikor nyolcadikban a jó angolosokat el akarták küldeni nyelvvizsgázni, hazavittem a jelentkezési lapot, hogy a hétvégén gondoljuk át és ha igen, akkor kitöltve vigyük vissza, anyám válasza az volt, hogy "na, vagy eszünk, vagy nyelvvizsgázol", aztán még neki állt feljebb, hogy behisztiztem ezen és nem akartam vizsgázni. Emiatt halasztottuk a lap leadását is, a tanár meg velem üvöltözött, hogy mindig otthon hagyom. Vagy amikor nagyapám előtt a telefonba mondja hogy ha nem érem el a vonatom akkor nem tudok hazamenni és megint együtt alszok majd a fiúkkal (barátaim, és nem csak fiúk voltak), folyamatosan szúrkálódott és azért-mert-az-anyád-vagyok stílusban még 20 éves koromban is indiszkrét kérdéseket tett fel, hogy kiderítse szűz vagyok-e. Persze ő ennyi idősen már nem volt az, sőt majdnem annyi idős voltam mint amikor velem teherbe esett.
2018. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fú felsorolni is nehéz lenne, a kellemetlen kategóriába már nem beleférő durva helyzetek is előfordultak.


-23 éves voltam, bementem anyám munkahelyére, hogy bevigyek neki valamit, ő pedig a kollégái előtt elkezdett gügyögni nekem, mint egy 2 évesnek, agyonpuszilgatott, meg hülye beceneveket aggatott rám.


-titokban szerelmes voltam egy kisfiúba, és szomorkodtam, mert nem jött el húsvétkor meglocsolni (nálunk a faluban régen ez fontos hagyomány volt) erre apám átment a kisfiúhoz, és áthívta, elmondta neki, hogy mennyire vártam őt xD Ultra ciki volt...


-átjött a szembe lakó osztálytársam, hogy korrepetáljam. Anyám köntösben volt. Szét volt nyílva, látszott mindene. MINDENE!


-16 évesen anyámtól elkéredzkedtem fodrászhoz. Amikor a vágásra került a sor, anyám felbukkant az üzletben, és elkezdte mondani a fodrásznak, hogy milyenre vágja a hajamat, hogy ilyen legyen inkább meg olyan. A fodrász kikészült. Meg én is :D


-kb 9 éves voltam. Apám főzött kaját kivételesen. Elküldött a kb 300 m re lévő sarki boltba vöröshagymáért mert nem volt. Hoztam egyet, erre rájött, hogy pirospaprika sincs otthon. Megint bolt, hoztam. Mire hazaértem, vissza kellett mennem szalonnáért. És ez így ment tovább, mire a boltos néni az ötödik alkalommal nem bírta tovább: "Na készen lesz már végre az a paprikás krumpli?"

2018. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!