Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Most koltoztem ossze nemreg az uj parommal es ket gyermekevel. Vittem az en fiamat is, akit latszolag nem viselt meg sem az osszekoltozes sem a valas. 1 hete sportversenyen volt, ahol 4 elso helyet nyert. Nem kisertem el, azt mondtam hogy menjen az egyik edzo tarsaval, ot hivjuk “A”-nak. Mikor hazaert nem szolt semmit, indult volna fel a szobajaba. De raszoltam, hogy “A” apukaja irt hogy elindultatok haza, de toled vartam volna, hisz nem “A” apukaja a fiam! Ekkor levagta az ermeit a foldre, es a szemembe orditotta hogy “Nekem sem “A” anyukaja az anyam, megis o tapsolt nekem ezekhez!” Kopni nyelni nem tudtam. Hirtelen odavagtam neki egyet. Ilyen hangnemet nem turok el. De maregbantam. Lehet tenyleg elhanyagolom mostanaban. Mit kellett volna csinalnom? Bocsanatot kerjek tole? Azota is ezen ragodom.


Elnezest a helyesirasert mobil telefonrol irok. 41N


2018. ápr. 2. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen igaza van a gyerekednek, ha nem kamu a kérdés, akkor leszerepeltél anyaként, gratulálok.
2018. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Tisztázd vele mert a gyereknek nagyon igaza volt és a válásra nem hivatkozhatsz hogy amiatt hanyagolog el. Tölts vele időt. ;)
2018. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem szabadott volna megütnöd. A hangnemet pedig... ő is ember. Szabad gondolkodással,véleménnyel,érzelmekkel. Sokkal gázabb hangnemben fog Veled még beszélni. Mindegy egyes pofonnal távolabb fogod taszítani Magadtól. Igen. Kérj Tőle bocsánatot,beszélgess Vele, tervezz valami programot. Ha nem mutatja is ki.. rossz lehet Neki. Képzeld Magad az Ő helyébe kicsit!
2018. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy kamu kérdés.
2018. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Még szép h elnézést kéne kérni,nem is értem h megkérdezed ezt a gyakorin. Az ilyen szülő az oka h sok gyerek jobban érzi magát idegenekkel. Ilyen hangnemet nem türsz el,de a gyereknek más Anyja szurkol,a pasihoz cuccolni volt a legfontosabb gondolom,remélem h ez csak kamu. :/
2018. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van az hogy megutottem mar sok volt. Probalok beszelni vele. Es nem “kamu” tenyleg igy leszerepeltem mint anya.
2018. ápr. 2. 21:41
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne itt keress önigazolást, mert te rontottad el. Mivel a válást is említed, gondolom nem rég történt. Tehát hirtelen kikerült apa a képből, jött egy másik, költözés, el a megszokott lakhelytől (sulit is váltott?), hirtelen két mostohatesó meg egy vadidegen fazon, és akkor az egyetlen biztos pont, te, nem mész el a versenyre és még fel is pofozod, amikor ezt szóvá teszi? Gondolkozz már! És kérj bocsánatot a fiadtól.
2018. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Megint egy """szeretetéhes anya""", akinek fontosabb esténként beleülni a micsodába, mint a saját gyermeke. Pfeejjj undormány vagy. Inkább ásd el magad!
2018. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
El kellett volna menned a versenyre. Kérj tőle bocsánatot, ez a legkevesebb amit tehetsz. Valószínűleg nem ez volt az első eset, amikor nem viselkedtel úgy ahogy egy anyának kellene viselkednie, a fiadnal pedig betelt a pohár.
2018. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Az a minimum, hogy bocsánatot kérsz, ugyanis a gyermekbántalmazás bűncselekmény.
2018. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!