Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne beszélni velük...

Érdemes lenne beszélni velük vagy most már hagyjam rájuk?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi hogy a szüleim azt hiszik hogy lefeküdtem a barátommal aki nálunk aludt, mert anyám "látott valamit". Mikor nem voltunk otthon anyám áttúrta a barátom szobáját (nem együtt aludtunk) és megvádolt azzal hogy biztos együtt aludtunk mert reggel 8-kor látott minket egy ágyban feküdni (reggel mentem át hozzá). Miután a barátom elment kiselőadást tartottak nekem hogy csalódtak bennem, burkoltan a fent említett dologra céloztak. Érdemes lenne beszélni velük vagy hagyjam rájuk? Megbizható lány vagyok, sokszor bizonyítottam ezt és egy hónap múlva 18 leszek. (Ő az első barátom, 4 hónapja vagyunk együtt, eddig 2x aludt nálunk)
2018. ápr. 7. 11:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ui: nem feküdtünk le
2018. ápr. 7. 11:26
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem
2018. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem lehet tenni, úgyis azt hisznek, amit akarnak. Azt éppen mondhatod, hogy "úgy gondolod, eddig is megbíztak benned, és bizonyítottad is, hogy megbízható vagy, reggel mentél át és pár perce voltál ott, mikor bementek, de nem történt semmi. Ha nem hiszik el, akkor ez van, úgyis azt hisznek, amit akarnak, nem szokásod hazudni, de higgyék azt, hogy lefeküdtetek, ha nekik attól jobb".
2018. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én akkor rögtön mondtam volna, hogy anya félreértetted, nem aludtunk együtt, nem történt semmi, csak reggel átmentem hozzá, amikor felébredtem.
2018. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Legyél egyenes. Mondd meg anyukádnak, hogy ne aggódjon, mert nem vagy hülye, és ha szexelni akarsz majd, előtte úgyis szólsz neki, mert úgyis ő fog elkísérni a nőgyógyászhoz, meg amúgy sem akarnád eltitkolni.

Egyébként ha ennyire nem bíznak meg bennetek, akkor nem értem, egyáltalán miért engedték, hogy ott aludjon a srác...

2018. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"Én sem értem, a nap nagy részében egyedül voltunk otthon, mert a szüleim dolgoztak, ha annyira le akartunk volna feküdni egymással akkor azt simán megtehettük volna"
2018. ápr. 7. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Miért szólnák ebbe egyáltalán bele? Ha megfelelően védekeztek, akkor miért ne lehetne? Ugye nem valami bigott vallásosak?
2018. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Vallásosak vagytok,hogy nem aludhattok együtt?
2018. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!