Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állandóan le akarnak beszélni...

Állandóan le akarnak beszélni a fodrászatról, hagyjam magam?

Figyelt kérdés
Anyukám fodrász volt, és érettségi után én is azt szerettem volna tanulni, de erősen lebeszélt, mondván hogy nem lehet belőle megélni (túl sok meló, túl sok leadó, és kevés fizu marad). Ígyhát mást kezdtem tanulni, de nem tetszett, abbahagytam, inkább melót kerestem. Pár szörnyű év után azonban belátom, hogy egy szál érettségivel semmi esélyem, és úgy döntöttem, visszamegyek tanulni. De most a párom akar lebeszélni a fodrászatról. A fodrászoktól szeretném kérdezni, hogy mi a véleményük? Milyen a fodrászok élete?
2015. márc. 3. 20:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!