Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt még olyanok,...

Vannak itt még olyanok, akiknek évek múltán se fogtál fdl a szülei, hogyan működik az egyetem?

Figyelt kérdés

Nem hizzi el, hogy nem kell igazolás. Behajt betegen is, mert ne hiányozzál. Minden egyes órán ott kell lenni, mert mit szól a "tanító", ha nen mész? Mondtan a 3 hiànyzást, hiába. Számontartják.

Ha valaki elhsal egy tárgyból, az nekik évismétlés.


2018. ápr. 10. 06:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Kommunikációval megmagyarázhatod nekik az egyetem működését, ha kell töbször ismételd el nekik türelmesen.
2018. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen majd nyilván bemegyek betegen egy amúgy is felesleges előadásra...
2018. ápr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Itt szerintem az a probléma, hogy inkább nem hiszik és/vagy nagyon akarják, hogy időben végezz.
2018. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Akivel megtehetik azzal megis fogják tenni ezt amit veled csinálnak. Miért hagyod magad?? Egész életedben ezt fogják csinálni ha családod lesz akkor is mert te engeded és nem állsz ki magadért. Ha nem akarsz bemenni egy órára kijelented hogy nem mész be aztán kész. Mit csinálnak erőszakkal bevisznek vagy mi?
2018. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
Most nézem "évek múltán se fogták fel" akkor kb 23-24 éves lehetsz? Megis érdemled hogy ezt csinálják veled.
2018. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Egyetemre felnőttek járnak,az nem általános iskola h szülői értékezlet van,meg számontartás.. Amugy meg huszadjára irod ki,nem unod még? Mert én nagyon,állj a sarkadra..
2018. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem fog változni addig, amíg ki nem állsz magad mellett. Gondolom, nem kergetnek be ostorral, te meg felnőtt ember vagy. Az enyémek se fogják fel még most se, de engem nem érdekel. Mondjuk én az albérlet+munka kombinációt választottam, de tegyük hozzá h orbitális szerencsével, úgyhogy nem mondom, h ez alap esetben annyira könnyű és kivitelezhető. Úgyhogy nem jövök azzal, hogy ha nem tetszik, költözz el. De a konfliktust már azért illene bevállalnod.
2018. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Ha ilyen ostoba vagy, megérdemled.


Már a sokadik kérdésben nyávogsz tök feleslegesen.

2018. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Nekem azt se tudták a szüleim, mikor vannak óráim. Nem is értettem soha, hogy másnak a szülei honnan tudják. Neptunra jelszó kell, azt meg tudod magadnak változtatni, és akkor senki se fér hozzá rajtad kívül.


A betegségről viszont annyit, hogy majd ha dolgozni fogsz, oda bizony be kell menni 40 fokos lázzal is, különben kirúgnak.

2018. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Az én szüleimet nem érdekelte, hogy hogyan működik. Én jártam oda, nem ők.

Nem tartották számom se az óráimat, se azt, hogy mikor megyek be.

Természetesen érdekelte őket, hogy mi van velem. De nem ellenőrizgettek. Vizsgák után megkérdezték (de egyébként is elújságoltam) hogy hogyan sikerültek. Ennyit.

2018. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!