Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Azt akarom elmondani a szüleimnek, hogy tegnap óta van barátom. Tudják, hogy jóban vagyunk, meg sejtik, hogy tetszek neki, de azt nem tudják, hogy együtt is vagyunk. Hogy hozhatnám fel a témát, ha amúgy nem beszélünk ilyenekről? 15/l, 18/f

2018. ápr. 11. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell nekik elmondanod, főleg ha sejtik már a dolgot. Az én szüleim se tudják a pontos dátumot, hiába vannak nagyon jóban a barátommal és sokszor találkozunk.
2018. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én apukámnak akit nagyon szeretek és tisztelek csak két hét után mondtam el, hogy barátnőm van és akkor se úgy, hogy február 17.én 22:13kor összejöttünk. Anyám pedig még így lassan két hónap után se tudja. 15/l
2018. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is úgy akartam elmondani, hogy ezen a napon, x időben jöttünk össze, hanem csak annyit, hogy van köztünk valami
2018. ápr. 11. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el konkrétan, hanem mond, hogy most mész fagyizni Józsikával. Majd rákérdeznek.
2018. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mondtam el ennyi idősen, hogy kaptam az akkori barátomtól virágot, amit ugye hazavittem. Kérdezték hogy ez meg kitől van, mondtam hogy XY. És erre megkérdezték, hogy ugye ők is meg fogják majd ismerni. MOndtam, hogy remélem igen.
2018. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Én sem mondtam el soha.

Mindentől tiltottak, folyamatosan szobafogságban voltam, csak logással tudtam a barátommal lenni es hazudva hogy suliban voltam, 2 évig voltunk egyutt mert elköltöztek a szüleivel messze, szoval 14 eves koromtol 16-ig, a barátom 2 évvel volt idősebb, nagyon fajt hogy el kell bucsuznunk, amit kesobb tudtam meg, a barátom költözes elott szemelyesen beszelt a szuleimmel hogy elvihet e magával, joformán megkerte a kezem a tőlük es nem engedték.

A páromnal elbucsuztunk, letörölte a könnyeim biztatott hogy majd találok mást, ő meg öngyilkos lett de korházban felépult. És elköltözött és vége.

Évek mulva találkoztunk véletlen, egymással szemben mindketten lassan mentünk egymas felé, a meglepetes, a döbbenet, hogy ujra latjuk egymást, felkapott, vitt magàval es mondta hogy szeretlek, szeretlek, szeretlek, de ment tovább az élet aztán egymástol messze elválasztva.



Ahogy ebbol ugy az egész kapcsolatbol a szülők az égvilagon SEMMIT nem értettek, szerintuk a tini lányuknak csak viszket es a pasik kihasználnák csak, a suliba is egy ideig kocsival jöttek ertem nehogy barhova is mehessek. Tanulni otthon lenni ez a dolgom tizenevesen alapon.

2018. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Van barátom."
2018. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sírvafakadtam a 6-os válaszoló történetén.


Nem szükséges még elmondani, elég friss. Majd ha komolyabbra fordul.

2018. máj. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából már nagyon el szeretném mondani, meg már időszerű is lenne egy hónap után, csak nem tudom hogy kezdjek bele. Mert nagyon sejtik, de nem kérdeznek rá. Pedig próbálok kétértelműbb is lenni, de semmi eredménnyel
2018. máj. 15. 14:24
 10/10 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszoló szerint a barátja öngyilkos lett, de a kórházban felépül. WTF? Ha öngyilkos lett, akkor mégis hogy a retkes életbe épült fel? Ha öngyilkos lett, akkor meghalt. Zombi lett belőle?😂😂😂
2018. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!