Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utal a saját anyám?

Miért utal a saját anyám?

Figyelt kérdés
El mond mindennek meg üt és folyton azt kiabálja meg öleek fattyú
2018. ápr. 14. 20:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Korodat írd le kérlek! Nem tudom hány éves, vagy fiatalabb korban én is jól felfújtam az ilyen dolgokat, ha lett volna GYIK simán ki is írtam volna én is, hogy anyám valami csúnyát mondott rám. Ha emlékezni fogsz rá, akkor évek múlva csak egy semleges emlék marad. Ha nagy a gond akkor próbálj meg vele értelmesen beszélni. Ha nem megy, akkor keresd meg édesapádat, nagymamádat, közeli rokont vagy egy olyan felnőttet akivel nagy a bizalmi kapcsolatod és mondd el neki őszintén a problémát. Esetleg végső megoldás az osztályfőnök is lehet, ha neki szólsz, hogy gondok vannak ő tud(na) segíteni.
2018. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Azért van abban valami "bajos", ha az embert a saját anyja "fattyúzza"...
2018. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát tudom nagyon rosszul esik az egész dolog apukám itt van velem ő meg véd de őt is ugyanúgy el mondja mindenek... Nagyszüleimet is... 14 éves vagyok és lány
2018. ápr. 15. 19:13
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazsàg hogy sajnos az ilyen szülővel nem lehet bírni .Elmondhatod neki százszor ugy sem fog vàltozni.Ha férfi ha nő.
2018. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Amkérdésedre a válaszom az hogy sztem sajàtmagàval van baja .Igy vezeti le a feszülts3get .Vmit a múltban elcseszhetett vagy nem àllt ki magàért lehet ez családi konfliktus is amit àltalàban a gyerek szedved el az az te meg az apukàd .
2018. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát de azért nem így kéne..
2018. ápr. 17. 22:00
 17/18 anonim válasza:
52%

Első pár válaszoló! Hogy lehettek ekkora bunkók? Leírja, hogy az anyja ilyeneket mond neki, ti meg a helyesírással b_sztatjátok?


Kérdező. Pl nagynénid, nagymamád lehet hogy tudna segíteni. Ha nagyon eldurvul el is költözhetnél hozzájuk.

2018. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
kamu és tanulj meg írni, lehet azért utál mert egy nyomi vagy
2018. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!