Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarják a szüleim...

Miért akarják a szüleim ellenőrizni?

Figyelt kérdés

A gépen mindenkinek a facebook fiókja be van jelenkeztetve.Mivel én nem használtam és nem szeretném hogy ott kutakodjanak a szüleim kiléptem onnan.

Egy-két hónapig nem is voltam bejelentkezve,ma meg nekem ugranak hogy na azonnal jelentkezzek vissza,különben így-úgy nem lessz facebook. (annyira nem nagy terror mert ritkán használom,meg SMS kell a belépéshez).

De beszélgettem osztálytársaimmal szerelem,osztály problémák...stb... és nem nagyon akarom hogy megtudják.De miért gondolják hirtelen úgy hogy jelentkezzek vissza?Miért ellenőriznek?Nem szoktam a dolgaik közt turkálni akkor miért teszik?Semmi furát nem csináltam,az elmúlt 1-2 évben.

(14 éves fiú)



2018. ápr. 16. 19:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem normális ha nincs semmi magáneleted/tered...nem artana ha beszelnel errol vkivel..aki beszelne a szuleiddel...akik meggyoznek oket hogy kicsit hagyjanak szabad teret neked...Bár akkor lehet jönne hogy "ne szolj bele abba hogy hogy nevelem a gyerekem"...
2018. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ha kilépek akkor elveszik a telefont amit nem szeretnék,mert eléggé nyomkodom,meg elvinnének valami orvoshoz.Kb. semmit nem tudnak ròlam,csak amit anno elmondtam.

Ha kilépek mindent elvesznek.

2018. ápr. 16. 19:49
 13/25 anonim ***** válasza:

A telefonodon a kamu fb a legjobb,írtad hogy le van kódolva...akkor hajrá..ott a lehetőség.

Csak ha kérik hogy mutasd ne adj isten arra is kene megoldás

2018. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Magán életem van/volt de elkezdtem félni jogy olyat látnak meg amit lehet nem kéne.Azzal vagy csesztetve leszek,vagy jön a fejmosás.Meg amùgy is rossz érzés ha kutakodnak utánam.
2018. ápr. 16. 19:52
 15/25 anonim ***** válasza:
52%
Mindent elvesznek?te milyen szabályok szerint élsz? Nem vagyok orvos de sztem ez a fajta nevelés nem jó a mentalis egészségednek...komolyan beszélj erről vkivel aki tehet is vmit...vannak ennél durvább dolgok is?
2018. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Semmi extra nincs.A kommunikálciò teljes hiánya,ha van az csak lecseszészből. (Kb. 3 éve)

Van még ez-az.

De az nem a publicumra tartozik szerintem.

2018. ápr. 16. 19:54
 17/25 anonim ***** válasza:
Meg szep hogy rossz érzés...mit szólnál ha minden ilyet elmondanal egy gyermekvedelmisnek? (Gondolom ha már ilyen a nevelés vannak rosszabb dolgok is) arról hogy otthon milyen terrorban élsz és hogy a szüleid úgy viselkednek veled mitha rendőrök lennének és te meg bűnöző akit minden percben át kell kutatni..
2018. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elhallgatod itt..es ez helyes is...de máshol pl gyermekvedelmisnek ne hazudj...mond el ezeket.a rossz dolgokat nekik és ők kiszednek a...bol.
2018. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól félj a legkevésbé, hogy elvinnétek valami orvoshoz, hát nem vagy semmilyen értelemben beteg, így aztán ezzel nem kell foglalkozni.

Nagyon rossz, buta, tehetségtelen, agresszív szülőket dobott neked a sors. Valaki értelmes embert, rokont, tanárt, barátjukat rájuk kéne uszítani, hogy magyarázza már el nekik, hogy a gyerekük nem a rabszolgájuk. Valamiért nagyon bizalmatlanok, és ugye azt szokás mondani, hogy minden ember magából indul ki.

2018. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Azért nem terror van,csòròság meg hasonlòk.


Jò életem van,de 10/7 valami gáz van.

A gyermekvédelem meg tùlzás.

Néha én is voltam hibás ez tény,és jogos volt de általában nem az....

2018. ápr. 16. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!