Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megbántott - nem kicsit...

Anyám megbántott - nem kicsit -, és most hogy rájött, hogy tényleg hülyeségeket mondott (párkapcsolati téma, ami nincs is már)? Folyt.

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy megcsaltak, elhagytak egy lányom korabeli illetővel, közben (szó szerint közben lett terhes a lány) született egy gyerekük. Hónapok teltek el. Ma beszélt bele hivatalos ügyben Messengeren, (nekem fel sem veszi az ex), és gratulált a gyerekhez. Kérdőre vontam, azt mondta, neki sosem ártott, mi bajom van azzal, hogy gratulált. A fülem hallatára. Nektek ez hogy esne, vagy hogy reagálnátok? Most meg az veszem észre, bűntudata van, hirtelen jött felindulásból mondta azt, amit, most meg én érzem magam hülyén. Eddig meg én hallgattam, miért nem hajlandó még mindig kijelentkezni innen, saját lakásom, én gondozom. Tényleg én vagyok a lelketlen?
2018. ápr. 18. 15:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy mindez 1-2 órája történt. A kérdés szempontjából nagyon nem mindegy. Én még mindig ki vagyok akadva.
2018. ápr. 18. 15:16
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
nem te vagy, anyád egy tahó...
2018. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Legalabb ugy csinalta volna, hogy ne tudd meg...
2018. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jött egy hivatalos levél - autó törzskönyve -, amit átvettem. Meg is őriztem, szóval mivel nekem nem vette fel a telefont, anyám hívta fel, akkor mondta neki. Komolyan kiborultam, mert szerintem egy anyának a lánya pártján kéne állni, főleg ilyen helyzetben. Azt bezzeg elfelejtette megkérdezni tőle, hogy mikor lenne hajlandó kijelentkezni. Most inkább hallgatok. :( Bocs a zavaros fogalmazásért a fő kérdésemben, de remélem, érthető, mi a gondom.
2018. ápr. 18. 15:50
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

hagyd anyádat - egy kisgyermek valóban ártatlan- erre világra érkezett, üdvözölte. Nem ellened - hanem érte. Idős lehet, egy kicsit olyan szokás vezérelhette egészen biztos vagyok, hogy nem ellened tette.


Vigasztalódj, és találd meg a világban a helyedet, a hűtlen embert "engedd el", legyenek barátaid, élményeid, fessél, írjál - élj !!

2018. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Máskor intézd egyedül a dolgaidat, írj például sms-t.
2018. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4.! Csakhogy én nem hatalmaztam fel őt, hogy helyettem intézkedjen. Megtette egyedül. A levelet, amikor átvettem, azt viszont látta, mivel mint írtam, nálam lakik. Bőgök, mint egy kisgyerek. :( Tényleg rosszul esik. Egyik napról a másikra lépett le. Mégcsak nem is veszekedtünk. Gondolom, azért csapta rám a telefont többször is, mert szégyelli - velem szemben - magát.
2018. ápr. 18. 16:28
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja és hogy ne üssem egyik szavammal a másikat, épp akkor mentem ki a szobából, amikor már hallottam, hogy beszélnek a levélügyben. Ezért hallottam a gratulálást is.
2018. ápr. 18. 16:32
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem csak szimplán volt gyerekszobája, és udvarias. Ilyen eseményhez gratulálni szoktunk, akármilyen is az adott helyzet. És igen, neki végül is tényleg nem ártott.

Szerintem csak túl érzékeny vagy most erre a témára, én semmi bántót nem találok benne.

2018. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Kényszerkijelentésről még nem hallottál?
2018. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!