Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megbántott - nem kicsit...

Anyám megbántott - nem kicsit -, és most hogy rájött, hogy tényleg hülyeségeket mondott (párkapcsolati téma, ami nincs is már)? Folyt.

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy megcsaltak, elhagytak egy lányom korabeli illetővel, közben (szó szerint közben lett terhes a lány) született egy gyerekük. Hónapok teltek el. Ma beszélt bele hivatalos ügyben Messengeren, (nekem fel sem veszi az ex), és gratulált a gyerekhez. Kérdőre vontam, azt mondta, neki sosem ártott, mi bajom van azzal, hogy gratulált. A fülem hallatára. Nektek ez hogy esne, vagy hogy reagálnátok? Most meg az veszem észre, bűntudata van, hirtelen jött felindulásból mondta azt, amit, most meg én érzem magam hülyén. Eddig meg én hallgattam, miért nem hajlandó még mindig kijelentkezni innen, saját lakásom, én gondozom. Tényleg én vagyok a lelketlen?
2018. ápr. 18. 15:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
anyádat is ki kéne jelenteni, ha ott lakik
2018. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De hallottam, csak abban a tudatban voltam, hogy ezt már rég megtette. Ez alap lett volna. Ha kell, akkor lépek én.
2018. ápr. 18. 17:55
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Most nem akarom még jobban fájdítani a szíved, de milyen duma ez anyukádtól, hogy a volt férjed neki végülis nem ártott?! A lányát bántotta meg, a lánya miatta szomorú. Nem azt mondom, hogy ne álljon vele szóba, de ami a lányomnak fáj, az nekem is.

Lehetséges, tényleg, hogy a férjeddel le se zártátok a kapcsolatotokat, hanem elmenekült, és azóta, ha hívod, lecsapja a telót? Akkor ezért a pasiért kár sírni.

2018. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 18. 20:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Jobban vagy, kérdező?
2018. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!