Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor ki mellé állnátok?

Ilyenkor ki mellé állnátok?

Figyelt kérdés

A szüleim kapcsolata nagyon rossz. Az apámmal nekem is.

Nagyon nehéz ezért, leírom a helyzetet ami nagyjából most van.

Apám nagyon sokat dolgozik, egész nap és azért ordít, mert koszba jön haza,és nincs vacsora úgy hogy anya csak 4 órát dolgozik. Megszakad a szívem ahogy anyával beszél, de be kell látnom, hogy meg is tudom érteni. Én is sokat segítek, de nekem a tanulás kell az első legyen (hogy minél hamarabb elszabaduljak itthonról). Pedig anyám nagyon csendes, jó ember. Egyszerűen olyan nehéz, mert már nem tudom kit sajnáljak. Az biztos, hogy nem kéne ilyen agresszívnak lennie az apámnak, de őt is meg tudom érteni. A rossz helyzet az én kapcsolataimra is rámegy amúgy, de ez más téma....

Csak ki szeretném kérni más véleményét.



2018. ápr. 18. 16:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha csendes jó ember és nem csinál semmit, akkor depressziós. Könnyen lehet, hogy pont az agresszív férje az egyik ok. Anyád milyen magyarázatot ad arra, hogy nem foglalkozik a háztartással? Két értelmes embernek le kéne ülnie megbeszélni, és akár szaksegítséget (párterapeuta, mediátor) keresni. Ha nem teszik, és te se tudsz közvetíteni, akkor nem marad más, mint hogy otthagyod őket, mindenki éli a saját életét, ki jól, ki rosszul.
2018. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hirtelen felindulásból írtam ki a kérdést és kicsit túlztam is. Valójában ennyire nem vészes a helyzet, beszéltem velük azt mondták van egy kis hullámvölgy, de megoldják.
2018. ápr. 18. 21:50
 13/13 anonim ***** válasza:
23%
Illene leszoknod a hazudozásrol, kisgyerek!
2018. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!