Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi tegyek ha a családom nem...

Mi tegyek ha a családom nem ért meg engem mert depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
A családom beleértve a testvéremet is mindig azt éreztetik velem hogy én semmit sem érek. Nem vagyok olyan okos mint a testvérem akinek diplomája van. Pszichológiát is tanult, de nem pszichológus, de ő sem ért meg engem. Depressziós vagyok, sokszor sírok csak úgy, ha akármit beszólnak az is jobban megvisel, és elkezdek sírni. Ha akár egy kicsit jobban is érzem magam, akkor már is lehúznak. Anyám szerint nincs értelme kiszépítem sem magam mert úgy se néz rám senki. Amikor hazamegyek valahonnan is mindig megkérdezi hogy na rám nézett valaki. Legutóbb is volt egy rövidebb munkahelyem ahonnan a főnököm kiutált ami közmunka volt. Emiatt ott is hagytam a munkát. Most nincs munkám, de állandóan azt hangoztatják hogy munkakerülő vagyok, de kissé szociális fóbiám is lehet, és félek hogy megint kiutálnak. Ha már emberek közé kell mennem is rosszul vagyok, és ideges. Ilyenkor előfordul hogy hányingerérzetem is van. Párkapcsolatom sem volt még szinte sose. Öngyilkossági gondolataim is voltak már. L/26
2018. ápr. 19. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Persze amikor az ilyen szeretett gyerek végső lépést tesz ,a család szülők kifelé mossák kezüket,eljátszák a szenteket,és magyarázzák hogy ők úgy szerették,millet volna ha utálják?
2018. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Segítő szándékkal írok.


Keress munkát! Persze, hogy depressziós vagy. Hisz nem dolgozol, üresen telnek a napjaid. Mozdulj ki, eljött a szép idő is lassan. Ne sajnáltasd már magad légyszíves! A jó ég áldjon meg. 26 éves vagy.

2018. ápr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%

26 vagy, már RÉG el kellett volna költöznöd. Ennyi.


Én 21 évesen jöttem el ugynilyen szeretö családbol, de neked akkor nem elég szar még ezek szerint.

2018. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!