Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám jobban szereti a nagyobb...

Anyám jobban szereti a nagyobb és a kisebb testvéremet mint engem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 16 éves testvérem, és egy 9 éves hugom.

Sajnos én vagyok az a szerencsétlen aki a kettő közé született.

Amióta csak az eszemet tudom anyám sosem engem védett ha valami miatt összaptunk. Amikor kicsi voltam és a nagyobbikkal verekedtem, kirohant a szobából és majdnem odavágott a falnak (5-6 éves voltam kb.) Azzal is fenyegetett mikor ilyenek történtek, hogy "Feldarabollak késsel! Megöllek!!" (mai napig is mondja, érdekes hogy csak nekem. Mikor ilyen van a másik kettő csak kiröhög.) Volt olyan hogy az anyák napi ajándékot is szó szerint elpusztította, azóta nem merek neki semmit sem adni mert mi lesz ha...

Na és akkor van egy hugom. Direkt addig idegesít valamivel, ameddig odáig nem fajul a dolog hogy megtörténjen a konfliktus. Megint rohan át anyám, a székről leborít, a földön üt ver ahol csak tud, a hugom megint csak kiröhög mint máskor is. Vannak olyan esetek is amikor a hugom meg a nővérem vesznek össze, de nem bírja ki egyik sem hogy engem ne hozzanak fel mint hibást. Hiába magyarázkodok hogy nem én voltam, a pofont én kapom. Szerencsére van egy apám aki engem véd.

Szerintetek is jobban szereti anyám a másik kettőt mint engem?

14/L


2018. ápr. 19. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenről hazudozni....
2018. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Édesanyám gyermekvédelmis,nem sok kell ám az ip címedhez eljutni. Jelentsem a gyámügy vagy a moderátorok felé?
2018. ápr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha igaz lehet nem ártana..
2018. ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
ismétlem HA! igaz
2018. ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Édeseem, szedd össze pontokba, hogy mit akarsz a kamukérdéseddel. Hamar lebuksz ilyen hibákkal, hogy “anyám késsel fenyeget, de csak engem, szerintetek is kevésbé szeret engem?” Az ilyen álnaív szarság már túlzás, tudod. És lassan kezd rohadt unalmas lenni ez a gonoszanyás sztori, tényleg annyival jobbak vannak már, erőltesd meg magadat te is.
2018. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Nem azt mondom hogy a történetben nem érzek kamut

De hasonló sztorit tudok én is mesélni

Anyámnak 2 tesoja van 2 báttya

2 fiú testvér bármit csinált anyámra kenték és a mama akkoriban szíjjal verte hátba

Hamut égetett a kezébe

Nem kaphatott vacsorát... ez 1985 történt

2018. ápr. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
És ő is előadta az álnaiv szarságot hogy hogy "jaj, akkor engem most kevésbé szeretnek?" Tizennégy éves fejjel? Rühellem mikor valaki erről hazudozik. Főleg mert tudom mennyi IGAZIBÓL bántalmazott gyerek van. Ez a hülye troll meg poénnak érzi ezzel viccelődni.
2018. ápr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

“Nem azt mondom hogy a történetben nem érzek kamut

De hasonló sztorit tudok én is mesélni

Anyámnak 2 tesoja van 2 báttya

2 fiú testvér bármit csinált anyámra kenték és a mama akkoriban szíjjal verte hátba

Hamut égetett a kezébe

Nem kaphatott vacsorát... ez 1985 történt“


Aham. És utána megkérdezte nagy, kerek szemekkel, hogy “szerinted engem ugyanannyira szeret az anyukám, mint a tesóimat?” Mert ezen bukik el a kérdező hazugsága. Nem tanácsot kér, vagy vígaszt, segítséget, hanem leírja a kis drámai sztoriját, majd a végére odalöki ezt a blőd fas_zságot.

2018. ápr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Durva amiket írsz...reagáltak arra a többiek,én nem teszem.

Én is "szerencsétlen" középső gyerek vagyok. Öcsém és bátyám között egy szem lány. De soha nem éreztem szerencsétlennek magam,noha anyukámnak a 2 tesóm a kedvenc, én mindig is apukámnak voltam/vagyok :)

2018. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Irtam prlvátot.
2018. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!