Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha bármit...

Mit lehet tenni, ha bármit teszek vagy nem teszek szálkát talál a szénakazalban az anyám?

Figyelt kérdés

Mindig megtalál vmiért. Sokáig azon veszekedtünk, hogy nem cinálok meg vmi házimunkát. Mostanra kb mindent én csinálok. Aztán volt, amikor azért csesztetett, mert hajszál volt a zuhanyzóban vagy mert büdös volt az edzőcuccom .. Erre kitalálta, hogy kutyaszőrösen minek megyek a konyhába/fürdőbe vagy bárhova a szobámon kívül. De mivel kutyám van, akinek természetes módon hullik a bundája, ezért minden ruhámon rajta van. Akkor a szobámon kívül ne menjek sehova a lakásba?

Szóval most ezzel mit tudok csinálni? Költözzek el? Még csak most leszek 17. Suli mellett dolgozom, mert nem kapok semmi pénzt a kutyámra és azokra a dolgokra, amikre szükségem lenne(arcápolási dolgok, parfüm vagy ilyesmi, tehát, ami nem kötelező, de én szeretném).


2018. ápr. 27. 16:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem sokat lehet tenni szerintem, az ilyen emberek mindig elégedetlenek lesznek akármit is csinálsz.

Nálunk az apám ilyen. Eleinte még valamennyire jogosnak gondoltam a felháborodását, hogy többet kéne segítenem (felújításban volt, rengeteg munkával). Így nyomattuk is a munkát rendesen, gondoltam majd csak lenyugszik, de mindig talált valami hülyeséget amivel belémköthetett. A végén már odáig fajult a dolog, hogy amit az apósa mondott neki már azért is velem kiabált egy másik alkalommal. Mondom ezt ti beszéljétek meg semmi közöm hozzá. Aztán mondja, hogy nem akar vele összeveszni. Ha a pókeren vesztett (kis téten) akkor azért őrjöngött. Akkor már ott is hagyjuk nyerni?:D Ezek csak súlyosan kihasználják az embert és ezután köszönet helyet is csak belerugnak. Én már feladtam egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni.

2018. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!