Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám felvidítani az...

Hogyan tudnám felvidítani az anyukám? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy anya mostanában szomorú és folyton unatkozik. Próbáltam beszélgetni vele, áthívtam a szobámba filmezni, segítek is neki, de olyan rossz így látni.

Apukám külföldön van, nemsokára jön haza, akkor talán jobb lesz...

De azért tudtok valamit, ami miatt jobb kedvre deríthetném?

Igazából, nem nagyon szeret velem társalogni, sőt, unalmasnak is tart, akármit kérdezek. Felajánlottam, hogy ország-városozzunk, fürdessünk együtt kutyát, beszélgetni is akartam vele, de mindre azt mondja, hogy nincs kedve, és lekoptat. Ha kimegyek hozzá a szobámból, azt mondja, hogy ne most, mert filmezni akar, aztán meg ha telefonálnak apukámmal, azt mondja neki, hogy egyedül van és alig beszélek vele...


Előre is köszönöm a válaszokat! :)

14/L



2018. ápr. 30. 11:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%

Közös vásárlás, mozi, pizzázás, kutyaséta?

nincsenek olyan barátnőid, akiknek jóba van az anyukájával? Lehetne közös csajos este.

Biztos apukád hiányzik neki, azért ilyen szomorú.

2018. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:)


Nem szereti az ilyen dolgokat, szinte semmit sem szeret...

Pizzázni, fagyizni itthon szoktunk, akkor is csak csendben ülünk és eszünk. Mozizni nem szeret. Vásárolni sem, azt mondja, hogy el tudok magamtól is menni...

--

Nincs, ő nincs jóba senkivel... Van néhány unalmas szomszéd, akikkel elvan, meg még pár emberrel, azt annyi.

--


Ahogy ezeket így olvasgatom... Soha sem volt semmilyen programunk, és talán az lenne a normális... :/

2018. máj. 3. 18:52
 13/14 A kérdező kommentje:
Úgy beszéltük meg tegnap előtt, hogy tegnap elmegyünk sétálni, de aztán lemondta. Arra hivatkozott, hogy fáradt volt. (Reggel lemosta az ablakokat, majd kimosott kettő gép ruhát)
2018. máj. 3. 18:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Depressziós, valamilyen szaksegítség (pszichológus, pszichiáter) kéne neki. De ezt te nem tudod javasolni, csak apukád vagy egy másik rokon. De nekik mondhatod. Anyukádnak is az az érdeke, hogy jobban érezze magát.
2018. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!