Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugye nem vagyok debil, ahogyan...

Ugye nem vagyok debil, ahogyan az anyám feltételezi rólam? Más is élt át ilyet félrenyeléskor?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a stressz miatt van, sajnos nagyon gyakran félrenyelek és megtapasztalom azt a szörnyű fulladásos érzést, amikor a levegő se ki, se be a légcsövemem át. Most sikerült a nyálamat félrenyelnem és reflexszerűen letérdeltem a földre, köhögve, annyira megréműltem attól, hogy egyáltalán nem kaptam levegőt, alig tudtam felköhögni a folyadèkot, erre segítség helyett úgy néztek rám a szüleim, mint egy retartdáltra szokás.

Vígasz helyett ilyen udorral nézett rám az anyám és kiröhögött a reakciómért, mondván,hogy ő naponta nyel félre és mégsem fulladozik, szerinte csak eljátszom és semmi nem záródik el ilyenkor.

Hihetetlen, hogy még egy ilyen dolog miatt is magyarázkodnom kell...

Még egy kérdés, nálatok is teszik a megjegyzést mindenre állandóan? Olyan szinten, hogy fullasztó lesz a légkör otthon?



2018. ápr. 30. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is sokszor volt ilyen még kamasz koromban, vagy évekkel később amikor nagyon stresszes időszakon mentem át. De az ételt is félrenyeltem sokszor, és volt 2 alkalom amikor ugyanez történt, hogy a levegő se ki se be. Borzasztó ijesztő érzés, igazi pánik, amikor nem kapsz levegőt.

Az tényleg kicsit "sok", hogy a nyáltól térdre rogysz, de nyilván azért van ez mert alapból stresszes vagy és megijedsz.

Az egyik ismerősöm befsott a körúton nemrég, beteg, nem ért el a wc-ig. Hát, vannak ilyenek, majd lecseng a dolog.

2018. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Az anyám, meg az alkesz kanja, ugyan ilyen férgek voltak.
2018. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2018. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Lehet a legkortol fulladozol. 😄

Szegenykem,amugy jegyezd meg orokre,hogy mindenki tiszteletet erdemel,barmilyen elethelyzetben!

2018. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon boldog család lehettek,szerintem is a légkör fullasztó neked,pszichés is lehet.
2018. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!