Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetséges, hogy anya ezzel...

Lehetséges, hogy anya ezzel tesztelni akart?

Figyelt kérdés
Mostanában az az új témájuk, hogy biztos drogozok(új barátaim lettek, de semmi ilyesmit nem csinálunk). Anya a múlthéten mutatott egy kis üveget, hogy ezt apa vette magának és ha vesz be belőle, akkor felmegy a vérnyomása. A szekrényre tette, de csak pár napig volt ott.
2018. máj. 3. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem bántásból de ezek milyen családok,ahol tesztelni kell egymást,de komunikácio meg nulla.
2018. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Anyád zugivó
2018. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Meg kellett volna mondanod neki akkor, hogy egészséges ember nem nyomja fel szándékosan a vérnyomását. + Megkérdezni, hogy apukádnak mi a baja, amiért ilyet szed.

Még ha nyugtatót lobogtatott volna előtted... nem értem, miből gondolja, hogy a vérnyomásgyógyszert akarnád buliból bevenni...

2018. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem tesztelnek. Alacsony vérnyomás is létezik ám, baromi kellemetlen, mert balesetveszélyes tud lenni. Gyógyszert meg nem tartunk elöl. Az új barátokban meg biztosan látnak valami rosszat, még akkor is ha esetleg nincs igazuk. Csak nézz körül itt az oldalon. csak úgy nyüzsögnek az idióták akik szerint a fű az nem drog, nincs rossz hatása...
2018. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem, hogy mibol gondolod, hogy egy vernyomasemelo gyogyszerrel tesztelne ezt anyad. Megha Rivotrilt vagy Xanaxot hagyott volna elol... De ennek igy semmi ertelme.
2018. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Apunak nincs baja a vérnyomásával.
2018. máj. 3. 16:18
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Szoktatok beszélgetni vagy csak tesztek vannak? Ugy imádom az ilyen albérlő családokat,hót idegenek,és tesztelgetik,lopkodják egymást,menekülnek egymás elől,meg a gyakorira irogatnak,de beszélni azt nem,még köszönni se nagyon. No comment..
2018. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek olyan vérnyomásemelőt, aminek drog hatása lenne. Leginkább akkor szoktam bevenni, amikor front van, mert kidőlök; a hatása annyi, hogy feléledek annyira, hogy tudjak dolgozni. Különben meg recept nélkül is kapni, szóval nemhogy nem illegális, de könnyen beszerezhető is, ez is mutatja, hogy nem drog.
2018. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat, ne is haragudj, de ha valóban "tesztnek" szánta, akkor elég siralmas család lehettek
2018. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én megmondtam volna anyámnak, hogyha apa vérnyomását emelni kell, csak szóljanak és előveszem a keresetlenebb stílusomat. :DDDD

Aztán apámtól adandó alkalommal négyszemközt megkérdezném, hogy mit tud arról az üvegről, meg mi van a vérnyomásával.

2018. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!