Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon rosszba vagyok anyukámm...

Nagyon rosszba vagyok anyukámmal mit tegyek?

Figyelt kérdés

13/l vagyok jó most biztos kapom majd a szidást de inkább azok írjanak akik segíteni tudnak köszi

szóval anyukám utál engem és ezt többször el is mondja például ha anyának szólítom azt mondja rá hogy utálja azt a szót miattam ezt a szót utálja a legjobban

anyukám az én ruháimat hordja mert nincsenek saját ruhái pedig lenne rá pénze de nem vesz magának ezért az én használt ruháimat hordja

nincsenek barátnői mindig dolgozik utána ithon van

ha elmegyünk valahová étterembe más emberek ott ülnek órákat és több féle pia kaja rágcsa van az asztalukon mi meg amint megegttem elmegyünk anyu nemis kér magának semmit csak én kérek aztán ha megettem azonnal elmegyünk ez engem nagyon zavar mert lenne pénze rá de ő ilyen

semmi nem jó neki amit én csinálok az se jó ha ithon vagyok hétvégén és az se ha a barátaimmal vagyok mindenbe bele kör

mindig veszekszik de nem úgy mint egy normális ember hanem mint egy szappanoperában vagy filmben mert engem nem zavarna ha veszekedne de hogy igy pfff

egyszer karácsonykor a nővérem aki 18éves mondta neki hogy vegyenek bort és koccintsanak vele karácsony alkalmából na hát anyám elkezdett sírni hogy ő még soha nem vitt haza piát és remegett a félelemtől na most én ezt nem értem M1

velem mindig baja van akármit csinálok ezért már ink nem csinálok semmit de az is baj na hát köszi h végig olvastátok aki van ilyen helyzetben az írja le vagy aki tud segiteni segitsen



2018. máj. 1. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Telesírtam két zsebkendőt, borzasztó nehéz életed van. Jajjistenem, szegény kislany.
2018. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Szia, az egy kicsit túlzás, hogy utál. Minden anya kb. úgy veszekedik, teljesen értelmetlen dolgokon, minha szappanoperában lenne. :D Az anya szós szitu szerintem a részéről csak valami nagyon morbid pjén. Illetve nem látsz bele a pénztárcájába. Lehet, hogy csak azt mutatja, minden jó, hogy ne aggódj. Szerintem, a karácsonyi szitu szinte biztos, hogy valami sérelemből született, sőt lehet, hogy ezeknek mind köze van egy régebbi sérelemhez. mennyit tudsz a múltjáról?
2018. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Anyukád mentálisan beteg. Apukád nem él veletek?
2018. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy van pénze mert külföldön van egy hatalmas cégünk...mindent tudok azt is h a papám alkoholista volt de ő is gazdag tehát nem egy putriban éltek sőt nagyon is jó soruk volt ezért nem értem
2018. máj. 1. 14:06
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
13 evésen azért már képesnek kellene lenned mondatokat összeállítani és írásjeleket hasznalni. Akkor talán el is olvasna az ember hogy mi a probléma
2018. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
végre valaki megmondja pfhhhh apukám angliában él :(
2018. máj. 1. 14:08
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Azert mert kulfoldon van egy nagy cegetek, nem biztos, hogy anyad kar valami penzt belole. Apadtol ikon vannak, ha olyan sok Pez lenne, anyukad nem dolgozna agyon magat itthon. Lehet, hogy jo modban elt fiatalon, de annak vege. Nem vagytok mindig otthon, mert elvisz etterembe is. Inkabb o nem eszik, csak neked jusson, nagyon ugy Nez ki. Fel, hogy a jovoben semmitek sem marad. Neked szerintem fogalmad sincs, hogy all anyukad anyagilag.
2018. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Hiányzik neki apukád?

Lehet,hogy rajtad csattan az ostor.

Tanuld meg elengedni a füled mellett,ez nagyon nehéz lesz.Amikor ilyeneket mond,hagyd ott és gondolj valamire amit szeretsz, kutya,macska stb.


Ne akarj belöle szeretetet kicsikarni, mert nem hiszem hogy ki fogja mutatni.

Szeret csak az módján.


Valami biztos történt vele,vagy hiányzik valami az èletèböl.


Nagyon sajnállak,mert nem lehet könnyü.

Tesoddal jóban vagy?

2018. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyébként a 7-nek is igaza lehet.

Utolsó voltam.

2018. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tesommal hát jóban vagyunk de sosincs ithon :(
2018. máj. 1. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!