Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 év felett a verés és a...

20 év felett a verés és a telefon összetörés fegyelmezésnek még be lehet nézni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
94%
Ezek az álnaív kérdések nagyon édesek. Ha anya büntiből eltöri a lábam, az normális? És kinő helyette másik?
2018. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:

Seggvakarás????? Nyomorult. Egyetemre járok.


Azért egy lábtörés, nem az, minta telefon, az helyett van másik.

2018. máj. 5. 14:13
 13/66 anonim ***** válasza:
82%

Az efféle agresszió semmilyen korosztály esetén sem tolerálható. Valakinek a személyes holmijában kárt tenni az nem fegyelmezés, hanem otromba hatalmi dráma, amivel a szülő nyíltan fejezi ki a tehetetlenségét és alkalmatlanságát.

A verés dettó.

2018. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
34%
Jelentsd fel azt a szülődet, aki megvert.
2018. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
55%
Melyik kisegítő iskolát hívják egyetemnek?
2018. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
75%
Akinek ilyen a helyesírása, az szerintem az elemit se járta ki, nemhogy egyetemet...
2018. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
83%

Az ismerősömet rendszeresen meglopta a fia.Nyár,szerelem

ügye 19 éves csak egyszer az ember.Az anyja amikor rájött

már 250e hiányzott a bankszámlárol.Nem volt balhé,törés

zúzás.Rendőrségen tett feljelentést ellene.A bíróság 300

óra munkára kötelezte a korántsem gyermekét Amit a saját

portájukon/kertjükben/kellett MUNKÁVAL eltöltenie.

2018. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:

Elemit??? Hát ott kitűnő voltam 8 évig. Egyébként telefonról írok, van olyan betű, amit be se vesz.


A saját apám, úgy szétverte a számat, hogy beszakadt, meg be volt dagadva. Vagy egy hónapog jártam a fülészetre, mert úgy fülön vágott, hogy nem hallottam rá, lyukas lett a dobhártyám. De ő kitalálta, hogy csak kamuzom. Persze akkor jó volt anyámnak, amikor bekísért, nehogy kiszóljam mi történt....


Úgyhogy ennyit erről. Nem is lopok, hogy arra válaszoljak, hogy biztos ilyen miatt kapok. Pont anyám volt, aki kivett múltkor 2.000 forintot, csak elfelejtette visszadnyomni a fiókot. Letagadta, azóta sem láttam a pénzt... Meg sosem loptam, hazudtam, csaltam, na jó még alsóban elvettem a 100-ast,amit a kocsiban találtam, hogy fagyit vegyek.

A telefont meg úgy nyertem.

2018. máj. 5. 16:59
 19/66 anonim ***** válasza:
92%
Még hányszor fogod kirni,felismerhető a bevert szád,gondolom te vagy a futos kérdező is,az orrvadász apukával a sokkolóval,stb.. Hagyjuk. Ha ilyen rossz lépjél,ne itt picsogjál..
2018. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
37%
Jelentsd fel, bevágják a dutyiba, anyádnak is könnyebb lesz nélküle.
2018. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!