Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 év felett a verés és a...

20 év felett a verés és a telefon összetörés fegyelmezésnek még be lehet nézni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
68%
Ne hallgass senkire , aki lehúzni szeretne itt téged, sokat olvsgattam mostanában, nagyon érdekes, hogy aki tanácsot kér, azt mindet csúnyán és számomra teljességgel érthetetlen, hogy miért, igyekeznek még egy jót belerúgni. Ne torodj ezekkel! Csak az mond ilyeneket, akinek halvány lila goze sincs a családi eroszakrol. Ha teheted, minél hamarabb koltozz el, de gondolom, ha lehetoséged lett volna rá, már rég elkoltoztél volna. Bentlakasos suli, mellette dolgozni?? De szuloi segíséggel ez is nehéz. Kitartani, amíg lehet, esetleg, a feljelentés nem jo otlet! Csak akkor viszik be az illetot, ha már vér folyt, addig csak széttárják a kezuket...és semmit se tehetnek. Ennél sokkal komolyabb helyeken nem tudják az ilyen eseteket megoldani, de itt csak lehúznak téged!!! Tanulj szorgalmasan, ez legyen elotted! Hidd el, meghozza gyumolcsét!
2018. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
27%
Járj nyitott szemmel , hátha lehetoség adodik a kulonkoltozésre.És persze nagyon vigyázz magadra! :)
2018. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:

Úgy teszek!

2-szer volt, hogy tiszta vér lett a szobám...

Én attól félek, esélyes, hogy utána még jobban elver. A fiú tesómat bezzeg nem meri bántani, csak engem.

2018. máj. 7. 01:39
 44/66 anonim ***** válasza:
60%
Használj tampont legközelebb!
2018. máj. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
Jézus, a verése utána...
2018. máj. 7. 08:36
 46/66 anonim ***** válasza:
40%
Jaja!
2018. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sajnálom. Bizony, azért nem hívnak sokszor ilyen esetben segítséget, mert utána jonne csak az igazi horror, amit ugye egy kívulaló nem is gondol. Ěrdekes, hogy a tesodat nem bántja, esetleg nem gondolkodtál el azon, hogy miért? Ne érts félre! Nem arra célzok, hogy te valami éktelenul rossz és romlott lennél- dehogy, Csak lehet a háttérben olyan dolog, ami miatt haragszik rád,és te nem is tudsz róla, hogy mi az, és persze nem is tehetsz rola. tehát nem miattad haragszik, csak rád!!
2018. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

A tesóm fiú és majdnem kétsuer akkora, mint én...

Most tegnap vele. is üvöltözött, fogta magát összepakolt.De szerintem, ha pofán vágná, ő visszaütne neki... Ezért nem is meri.


Olyan könnyen mondja mindenki, hogy jelentsd fel és problem solved. Csak egyaz nem tartják bent, le sem csukják, ha bíróságra kerül az ügy, max. enyje-benyét kap...


Meg addig keménykedik, mert tudja, hogy én úgysem merek semmit csinálni.

Illetve 45 évvel idősebb, mint égln. Állítólag az ő korában verték a gyerekket. Bár azt kétlem, hogy véresre, meg kórházba kerüljön... Meg dédimnek 20 évesen már férje is vplt, szóval nem tudom... 23 évesen meg gyerekei...


Szerintem amúgy a nővére iránti utálatát vetíti ki rám. Állandóan az mrgy, hogy ugyanolyan bolond vagy, mint az az ottani. Meg neki is ordít ilyeneket, hogy ósszeváglak stb. Meg azt hallgattam életemben, hogy ugyanolyan buta vagyok, mint az, meg fogok bukni, mint ő, hiába voltam kitűnő.


Köszi a választ.

2018. máj. 7. 16:24
 49/66 anonim ***** válasza:
80%
Aha, aha.
2018. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
0%

Jesszus, te lány vagy? :O


Én még mindig azt mondom, hogy mégiscsak pakolj össze, költözz el, legkésőbb nyártól. Valószínűleg nyárra tudsz kollégiumot igényelni, és meg is kapod. Emellé munkát kell ugyan vállalnod, hogy ki tudd fizetni, de lehet találni olyan diákmunkát, amivel összeszedsz havi 100000-et minimum (illetve, ha vidéki vagy nem tudom milyen lehetőség van), nálunk a koli nyárra 30000, de egyszer a képzésben lehet igényelni, hogy csak 12000 legyen. Így (elég szűkösen ugyan), de talán ki lehet jönni. Igyekezz szeptembertől is kollégiumot kapni, dolgozni egyetem mellett, illetve minden létező ösztöndíjat összegyűjteni. Ha a szüleid nem keresnek jól, akkor a tanulmányin kívül kaphatsz szociálisat is, megnézheted a Bursa Hungarica ösztöndíjat is.


A kiszakadásban esetleg a testvéred talán tudna segíteni, biztos látja ő is, hogy ez nagyon nincs rendben. Illetve máskor is megkérheted, hogy védjen meg.


Valami megoldást keress, mert ez így nem állapot. Bármennyire is kilátástalannak tűnik a helyzeted, te is látod, hogy ez nem mehet így.


Vagy még egyszer megkérdezem, és kérlek válaszolj, vagy legalább gondolkozz el: Mi a terved a jövőre nézve?

2018. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!