Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 év felett a verés és a...

20 év felett a verés és a telefon összetörés fegyelmezésnek még be lehet nézni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 Stewie Griffin(real) válasza:
79%
Miért kell hazudni? Az általad leírtak megfogalmazásából egyáltalán nem az tűnik ki, hogy egyetemre jársz. Inkább a "seggvakarás", de nem az én tisztem ítélkezni, ez csak észrevétel volt. Azonban a válaszom, hogy nem, egyáltalán nem elfogadható semmilyen korosztályban a törés, zúzás, verés a fegyelmezésre. Ha apád ismét neked megy, akkor javaslom, hogy értesd meg vele, ez hosszú távon nem fog jót tenni az egészségének. Magyarul: ÜSS VISSZA BAZZZ !!!
2018. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
12%
Stewie Griffin(real) Szerintem ha segíteni nem tudsz, lehúzni nem kell egy jóformán gyereket. Látszik,hogy halvány fogalmad sincs arrol, hogy egy ilyen emberrel nem tudod megértetni magadat semmilyen formában, és ha ráadásul visszautnél...hát nem tudom, probáld csak ki egyszer valahol, de elotte írj egy végrendeletet,pláne ha te vagy a gyengébbik. Egy férfinek visszautni hatalmas kovetkezményekkel járhat és jár is. Eloszor gondold végig, aztán vadalkozz.
2018. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
9%
vagdalkozz!
2018. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
58%

" ha segíteni nem tudsz, lehúzni nem kell egy jóformán gyereket. " Érdekes.. ilyenkor persze majdnem gyerek, de máskor már a tizennégy évest se irányítsák...


A kérdező úgy hülye ahogy van. Ha tényleg bántalmaznák, főleg annyira amennyire állítja- bár meggyőződésem hogy hazudik mint a vízfolyás- már régen a rendőrségre kellett volna mennie, és feljelentést tenni- Ha tényleg bántalmaznák, akkor ez nem lenne szempont hogy nem fog kapni anyuci-apuci pénzéből. Ha meg ez fontosabb neki, hát istenem.. a hülyék azt kapják amit megérdemelnek.

2018. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
67%
Különben meg.. ha tényleg ennyire vernék, majd pont a hülye telefonja került volna a kérdésbe.
2018. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
12%
Hasonlo cipoben jartam, mint te. Az en apam is egy alkoholista, agressziv barom, neki sem kellett ok, hogy elboruljon es verjen, megalazzon. En mar 31 eves vagyok, nem otthon elek (mar nem is Magyarorszagon), de pokol volt az eletem. Ami talan nalam segitett egy kicsit, hogy egy alkalommal hivtam a rendorseget es ettol beijedt - persze nem jottek ki, meg is van a velemenyem a magyar igazsagszolgaltatasrol, de szerencsere mar nem az en adombol vakarjak a segguket. Egy alkalommal latleletet is csinaltattam es fel akartam jelenteni. Ami itt nagyon rosszul esett, hogy a csalad tobbi tagja 2 napig tamogatott ebben, a harmadik napon meg szepen elkezdtek kihatralni mogulem es lebeszelni rola. Borzaszto volt ez a tehetetlenseg es sajnalom, hogy te most ugyanebben a cipoben jarsz. Nekem vegul 24 evesen sikerult elkoltoznom, szinten egyetem utan. En azt tanacsolnam, hogy ne hagyd magad, csinaltass latleletet es jelentsd fel a pi***ba. Ha a mai fejemmel megint ott lennek, hogy a kezemben van a latlelet, hiaba nem tamogat senki, feljelentenem es a vegsokig elmennek, hogy bortonbe juttassam. Lehet, hogy nem sikerulne, de akkor is megtennek mindent ezert. A kuzdelem miatt megerne es mert kiallnek magamert. Nem tudom, ha esetleg tudok valahogy segiteni, irj ram privatban kerlek.
2018. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
21%
Szia. Én vagyok az, aki meg szeretett volna védeni már alkalommal is!! Sajnos a kozvetlen, nagyon- nagyon kozeli családomban szintén így éltek, mert sajnos nem tudtak mit tenni, a tehetetlenség szornyu, foleg ha bántalmaznak valakit.Én probáltam segíteni, sokszor sikerult is... A helyzet aztan megoldodott... Ha esetleg úgy gondolod, hogy tudnék segíteni, nyugodtan nekem is írj privátban! itt azért nem jo a dolgokat kiírni, mert ránk ismerhetnek.Szép napocskát mindenkinek!
2018. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
92%
Nem védeni kel a kérdezőt, hanem észhez téríteni. Nekem nem kell a rizsa, agresszív alkoholista az apám, úgyhogy tudom, a telefon meg egyebek utolsó szempont ha valóban vernek meg terrorizálnak. Leléptem, otthonról, és nem, nem vártam húsz éves koromig azzal az indokkal hogy inkább maradok csak tartsanak el...
2018. máj. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
92%
Előzőnek igaza van,nem buksit kell simogatni. Akit bántalmaznakotthon, annak nem a telefonösszetörése a lényeg,volt otthon bántalmazott barátnőm,amint tudott egy böröndel lépett le,én meg bántalmazó kapcsolatból szabadultam...
2018. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
93%

a tesód aki kétszer akkora mint te-az miért nem véd meg?miért nem mondja apádnak,hogy kezét eltöri ha még egyszer felemeli rád?

persze nem ez a lényeges kérdés,hanem mondjik az,hogy miért érzed úgy,hogy egyetemistának meséled magad? ez nem nyom semmit a latba,és felesleges.


ebben a történetben éppen az nem derül ki,ami a lényeg.

amit gondosan elhallgatsz,és nem irod.


de az,hogy ennyi alkalommal tűröd,és égvilágon semmit nem teszel?ez kissé a mese kategoria.


tudom miről beszélek,voltam ebben a cipőben.

2018. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!