Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 év felett a verés és a...

20 év felett a verés és a telefon összetörés fegyelmezésnek még be lehet nézni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
93%

ja még egy észrevétel:ne sértődj meg azokra akik nem hiszik el,hogy egyetemista vagy.


komoly okuk van rá!!

2018. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 Stewie Griffin(real) válasza:
20%
Kedves 52/61 szerinted miért javasoltam neki, hogy álljon a sarkára? Soha senkinek nem adok olyan tanácsot, amelynek hasznosságával én személyesen ne szembesültem volna. Képzeld az én faterom is egy állat volt. 17 évesen szálltam szembe vele. Azóta normális. Bizony az agresszív állat csak abból ért, ha valaki akit évekig bántalmazott a sarkára áll és megérteti vele, hogy tovább ez nem mehet. Ráadásul mi az, hogy gyerek? Basszuskulcs egy 20+ éves felnőtt férfi. Nehogy már ne tudja megvédeni magát. Kedves kérdező, igenis állj ki magadért, ne félj és szállj szembe mindazokkal, akik át akarnak lépni rajtad, így az életben is férfi leszel. Ha rám hallgatsz és ezt megteszed a legközelebbi balhénál, akkor faterod is rá fog jönni, hogy nem kezelhet többé gyerekként. Hidd el az ilyen állat csak addig üt, amíg hagyod. TAPASZTALAT...
2018. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
78%
Csaj a kerdezo, nem ferfi.
2018. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
11%
Tapasztalat??? Hisz a kérdező csaj, és nem férfi!!!!!
2018. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
66%
Hát Nem!
2021. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
66%
Az anyagi kár szándékos okozása nem fegyelmezés, hanem egy agyatlan barom viselkedés. A tettlegességgel egyetemben.
2021. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!