Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 év felett a verés és a...

20 év felett a verés és a telefon összetörés fegyelmezésnek még be lehet nézni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
87%
Aha, aha, mesélj még.
2018. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
87%
Az elején még elhittem a történetet, de "a telefont meg úgy nyertem" mondatnál az egész életszerűségét elvesztette...
2018. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:

Ja, mert csak a mesében léteznek a nyereményjátékok igaz??????

Ezért már biztos kamuzom. Pedig ingyen volt, pont ezért tudott kikezdeni vele.

Egyébként bárcsak kamu lenne az egész, de nem.

2018. máj. 5. 18:34
 24/66 anonim ***** válasza:
86%
Aha, aha, bárcsak.
2018. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
72%
Ez a 10 kérdesed,millio opciot kaptál,de te csak itt irogatsz,kis iskolás szinten,egyetemre felnőttek járnak. Dr Bubó rád illik.
2018. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:

Mi az a sok opció?????

Jelenetsem fel, nem voltam észnél, nem készült látlelet, meg csak még jobban kicsinálna utána.

Ezért nem csukják börtönbe, mint valaki írta. Könnyűtestisértés, max. felfüggesztwt, vagy pénzbüntetés, ha eljut addig az ügy.

2018. máj. 5. 18:57
 27/66 anonim ***** válasza:
88%
Jo inkább hagyjuk,irjál még ki másik tizet és várd a sült galambot,tuti unatkozol.. Akit vernek otthon mint barátnőmet az sürge gyorsan lép,és nem gyakorizik hetente a világ fájdalmavál..
2018. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
96%

És ez miért történt?


Egyébként passziváltass az egyetemen, menj el dolgozni, költözz el. Ha tudsz, akkor szakmai állást keress, ezt később egyetem mellett is tudod folytatni és hasznodra lesz. Ha van esélyed szociális és tanulmányi ösztöndíjra, és ez a kettő eléri azt az összeget, ami ahhoz kell, hogy eltartsd magad (kollégiumban), akkor teperj, tanulj, ha nem, akkor engedd el, hogy időben elvégzed az egyetemet, csak az alapképzés férjen bele a 11 (?) félévbe (a képzési idő másfélszerese), hogy államin maradhass, de egyébként első sorban függetlenedj, dolgozz mellette. Ha megszerezted a diplomát, később (pl. levelezőn) már könnyebb lesz mesterképzést is végezned (ha szeretnél), és a tandíj sem fog annyira megkottyanni.


B verzió, hogy addig beszélgetsz a szüleiddel, amíg meg nem oldjátok a problémát. Ehhez minden pszichológiai, szociális, emocionális, meg mindenféle készségedet be kell vetned, de felnőtt vagy, viselkedj felnőtt ember módjára, és mint felnőtt a felnőttel beszélj a szüleiddel. Amíg nem felnőttként viselkedsz, ne csodálkozz, hogy gyerekként kezelnek, fegyelmeznek.


A szüleid hibáztak, ez tény, de elmúltál 20. Nem foghatod a rossz sorsodat örökre a szüleidre, ez már a te saját életed, te vagy érte a felelős. Attól nem lesz jobb, hogy a gyakorikerdesek.hu anonim weboldalon 20-an leírjuk, hogy nem lehet betudni fegyelmezésnek a verést, meg a telefonösszetörést.


(Egyébként természetesen abszolút elfogadhatatlannak tartom a verést, illetve az értéktárgyak szándékos rongálását, de attól még nem a hibást kell keresni, hanem a megoldást. És tényleg érdekelne, hogy mit vétettél.)

2018. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudtam "sürge gyorsan lelépni"...

De könnyű ítélkezni, ugye??? Amúgy én sem tudom, miért tűrök.

Más ember már 3-szor öngyilkos lett volna. Egyszer én is bevettem egy doboz gyógyszert pont egy éve, annyira kikészített (tudom, ez is kamu, pont mint, hogy Magyarországon nincs nyereményjáték).

Nem vagyok büszke rá.

Nincs lehetőségem más, mint tűrni. Pedig ez az utolsó egy év egy pokol volt...

Amúgy jobb nem gondolni rá, kitörölni, mert beleőrülsz és, ha látják rajtad vége...

De föleg a szóbeli kikészítések mesterei, ahogy mindig is fenyegetett, hogy kicsinál apám...

Nekem nincsenek olyan barátaim, akik befogadnának, vagy rokonaim, akik segítenének, vagy mehetnék hozzájuk.

2018. máj. 5. 21:18
 30/66 anonim ***** válasza:
88%
Ok.
2018. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!