Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alvásprobléma a családban....

Alvásprobléma a családban. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Jön a nyár és ezzel együtt a forróság és a szúnyogok. Anya nem tud aludni a melegben. Ami azt jelenti, hogy kinyitja a nagyon nagy erkélyajtót. Amivel együtt ő beengedi a szúnyigokat a kertből. Főleg hogy még föl is kapcsolja a lámpát sokszor a szobában, ha mondjuk mosdóba megy éjszaka vagy valami dolga akadt. A másik, hogy én nem tudok sötétben és zárt ajtónál aludni. Ezért szükséges nekem a folyósón a lámpa, amire rálátok. De a folyósó anya szobájába is bevilágít, így bejönnek a szúnyogok. Anya ezért éjszaka közepén kijön lekapcsolni, és kinyitja az ajtóját, hogy én is kapjak friss levegőt, mert én 30 fokban alszom szerinte. És így átrepülnek. Őt nem zavarják a szúnyogok, szét van csípve mindenhol már most, de mivel pár másodperc alatt elszik, így nem zavarja a zümmögésük, engem meg kikergetnek a világból, mert alapjáraton 2 óráig forgolódom mire elalszom. Húgomat is zavarja a dolog, mert szegény szintén szét van csípve, mert anyával alszik egy ágyban. De anyát nem érdekli, ő nem akar megsülni, szúnyoghálót nem lehet sajnos felrakni az erkélyre, mert olyan az ajtó, és szúnyogriasztó használata tilos itthon, mert anya nem engedte meg. Drága és írtó büdös. Eléggé patthelyzet van, nincs mozgástér. Ötletek ezek infók alapján, hogyan oldjuk meg a dolgot?

2018. máj. 5. 12:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
48%
Őszt már megkérdezted egyszer
2018. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%

Milyen ajtó az, amire nem lehet szúnyoghálót rakni?

Nekem fém biztonsági ajtóm van a lakótelepen az előszobán, de arra is rá tudtam tenni egy hálós függönyt. Olyan lapokból állót.

2018. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem lehet rárakni, mert elvileg olyan nagy hozzá és mert az alja miatt nem lehet. A másik, meg azt mondta anya, hogyha lehetne is, akkor sem engedné meg rárakatni, mert nem.
2018. máj. 5. 12:51
 4/39 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem akkor lesz több gyerek van hely is? Hány éves hugod,elég beteges a szülővel tesoval aludni. Apuka hol van a képből,h a hugod van anyuddal egy ágyba? Miért nem lehet szunyoghálót tenni,v riasztót? Anyuka nem alszik,igy más se aludjon.. Nem te voltál a multkori hasmenős kérdező ahol anyuka nem képes a gyerekéért elmenni 25 fokban se..
2018. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 kovpet ***** válasza:
99%

"mert nem"


Nálatok nem az alvással van a legnagyobb probléma.

Meg kell értetned édesanyáddal, hogy te is egy ember vagy, saját igényekkel, vágyakkal és akarattal.

Magát csípesse össze, ha úgy szereti, de te nem így szereted és ezt legyen szíves elfogadni.


A szúnyogriasztó (az az elektromos, lötyivel működő) amúgy nem olyan nagyon büdös, alig van szaga. De van világítós is, bár azt nem ismerem, hogy hatásos-e. Az elektromos az biztosan hatásos, szoktam használni.

2018. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
63%
Minden középkoru nő meghülyül? Mostanába tele a gyakori ezekkel a semmi se jo anyákkal,itt szerintem se az alvás a probléma..
2018. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Húgom 8 éves, azért alszik anyával, mert nincs szobája, apa egy emelettel alszik följebb, hisz elváltak, de együtt élnek, hol máshol aludna. Igen, de anya annyira csökönyös, hogy csak a saját igényeit veszi figyelembe :(
2018. máj. 5. 12:58
 8/39 anonim ***** válasza:
99%
Vegyél konnektorba dugható szúnyog riasztót és dugd be egy nem látható konektorba a szobádba. Beteg egy család vagytok.
2018. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Van, csak lapocskákat kéne venni, arra meg nincs pénzem :(
2018. máj. 5. 13:04
 10/39 anonim ***** válasza:
95%
Egy konnektoros szúnyogriasztó 1-2 ezer ft, majd később kell bele venni lapkákat, vagy folyadékot, nem drága az sem és ahogy előttem javasolták dugd be a szobádban a konnektorba, nem hinném, h észrevennék.
2018. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!