Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtaláltam apám puskáit a...

Megtaláltam apám puskáit a padláson elrejtve, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tokba volt, 2 nagy vadászpuska és a tartozékai.

Egy aljas szemét, full hülyének néz, mikor rákérdeztem a zajokra.


2018. máj. 7. 13:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%

Akkor ezek szerint Te tisztességes vagy, apád egy gyalázatos gazember: elé állsz és megmondod: Apám, feljelentelek a puskák miatt, szarvas miatt stb.

Más megoldás nincs, mert ha titokban jelented fel, a háta mögött, akkor már te sem vagy tisztességes és előbb utóbb vissza is üt. Vagy van még egy: elhúzol otthonról, ahogy teheted (nem derült ki az életkorod).

2018. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10%
Fel akarod dobni a saját apádat..Gratulálok te gyökér
2018. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12%
Honnan veszed,hogy nincs engedélye rá ? :D
2018. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%
Jó a kérdés. Honnan tudod, hogy nincs engedélye? Nekem úgy tűnik te most csak ki akarsz bszni vele mert rádjött a hiszti valamiért.
2018. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Többszór ok nélkül véresre vert, például.


Nincs engedélye rá, nem vadász, csak orvvaeász.

2018. máj. 7. 16:31
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nagyon nem játék. Tegyél feljelentést a rendőrségen. Igazából már a bántalmazások után is meg kellett volna tenned. Agresszív embernek engedély nélkül tartott fegyverei vannak. Nagyon veszélyes helyzet. Mihamarabb cselekedj!
2018. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
25%
Eddig azt se tudtad hogy van fegyvere, de most biztos vagy benne hogy nincs engedélye.
2018. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"Többszór ok nélkül véresre vert, például. "


akkor megérdemelné, de miért nem fordultál a rendőrségre és a családsegítőhöz? Ha már vér folyik, akkor már ők is lépnek azért.

2018. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Mâr hogyan lenne neki engedélye???? Sosem vadászott hivatalos keretek között vadászni. Nem tagja erdészetnek, vagy vadásztársaságnak.

Meg sokszor eszünk vadhúst, vagy gyanítpm, hogy az. Ha kolbálszt tölt, akkor mindig kilő egyet.


Nem kell elhinni, meg nem vagyok szemét. De megtalálhatja az öcsém is, aki nekiáll piszkállni.

Meg tényleg egy elmebeteg, de korántsem makulátlan ő sem.

2018. máj. 7. 18:49
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy,v fiu,ismerős a szöveg környezet egy másik kérdéshez nagyon hasonlit. Ott orrvadász apukának még sokkolója is volt..
2018. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!