Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem kellene elvenni a gyereket...

Nem kellene elvenni a gyereket attól a szülőtől, aki a gyerekkel a karjában dohányzik?

Figyelt kérdés
Ma is láttam ilyet, ahogy korábban is jó néhányszor. Nem érdekli az ilyeneket a gyerek egészsége? Nem szereti annyira a gyerekét, hogy kibírja addig, amíg leteheti?
2018. máj. 8. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Az sokkal rondább látvány amikor valaki nagy hassal van, szinte szülés előtt áll, és dohányzik.
2018. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Valóban szörnyű, de jobb lenne ha a gyereket elszakítanák az anyjától? Az egyik legszörnyűbb trauma és ennél sokkal súlyosabb esetekben is megfontolandó, hogy érdemes-e tőle elvenni a gyereket.
2018. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Na átestünk a ló másik oldalára. Apám-anyám cigizett, 15 évig én is. 82 vagyok. Mi is a gond?
2018. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet nézni, mire viszi az intézetisek java. Oda csak nagyon indokolt esetben engednék bárkit is. Komolyan azt hiszitek páran, az olyan jó hely? Süllyesztő. Az éhenhalástól megment, kb. csak arra jó.
2018. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Margit! Normális?
2018. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Generációk nőttek fel, és egészségesek maradtak, úgy, hogy a szülők otthon is dohányoztak. Sőt! Dohányoztak a kismamák, orvosok, ápolónők a szülészeteken is.
2018. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Cigaretta miat intézetbe küldeni? :O

Drog elég indok volna, de a bago.

Amugy az intézet nem hawai ám,ahogy sokan hiszik.

Az intézetis lányok 90 % tizen évesen már pénzt keres csak nem az eszével,ha érted mire akarok kilukadni. :(

2018. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Páran már írták..Ha

te anyukád karjába szívnád a füstjét aki attól független,hogy úgy dohányzik még szeret,gondoskodik stb stb vagy inkább egy tucat ideg gyerekkel lennél egy szobába 0 szeretettel jól befenyítve a többiek által stb tsb vagy jó esetbe átmeneti nevelőszülőknél mint idegen és ők akkor se a te családod stb stb

Vagy te tök lazán eltudnád magyarázni akkor a pl 2 éves gyereknek (gondolom nem nagy ha a karjába van),hogy a saját egészsége érdekébe ellesz szakítva az anyjától és innentől ne is várja esti puszira,ölelésre,hozzábújásra stb stb

2018. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem sem kéne elvenni tőlük a gyereket, de amelyik szülő a gyereke mellett cigizik (piál, egyéb módon károsítja magát és a környezetét) az nem szereti eléggé.
2018. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
A minap láttam az egyik bolt parkolójában, hogy egy anyuka, akinek a mellkasára volt kötve a pár hetes babája, cigizett és szegény kicsi arcába fújta a füstöt. Borzasztó látvány volt, de sajnos nem megoldás, hogy intèzetbe rakják ilyen esetben a gyereket.
2018. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!