Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyamatos darálást mivel...

Folyamatos darálást mivel lehet elviselhetőve tenni?

Figyelt kérdés
Anya imádja az akaratát másra ordítani. Sosem hagyja békén a családtagokat, mindig csak darál, reggeltől estig csak mondja es mondja, hogy csináld ezt csináld azt, ne dögöljél, ne pihenj. Menj keresd meg a tételsort, vagy menj füvetnyírni. Nem érti meg, hogyha naponta 100szor mond el valamit akkor azt annál inkább senki sem akarja megcsinálni... Apa sem bírja már. Ha meglátja őt anya, egyből feladatokkal látja el, utasítgatja, pedig még fel sem kelt.... Oké, anyán kívül mindenki lusta mint a dög, és kb egész nap fekszünk, ha tehetjük, de ennek nem ez a megoldása, hogy jobban elvegyük az élettől az ember kedvét. Sőt én még depressziós is vagyok, amit így nem fogok tudni leküzdeni. Szóval, hogyan tűrjül el a folytonos darálást?

2018. máj. 13. 11:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
81%
a milliós fizetésbül csak nem olyan rossz a nyögdíj
2018. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
79%
okos, sikeres? NA ne röhögtess. Az okos nem ott kezdődik, hogy egyetemre mész.
2018. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
76%
Se okos se sikeres nem vagy. Az ész nem az egyetemnél kezdődik. Ha nem lennél tök hülye, feltűnt volna.
2018. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
120 körüli a nyugdíj, szóval nem olyan jó amúgy. De amúgy tényleg egy okos ember vagyok, lusta vagyok tanulni, életemben kb semmit sem tanultam és jól beszélek angolul, érettségieim is szerintem jól sikerültek, sőt.
2018. máj. 13. 12:26
 15/34 anonim ***** válasza:
79%

Talán emeljétek fel a lusta kis valagatokat, és csináljatok meg magatoktól pár dolgot.

Ha nem feküdnétek egész nap, akkor anyukátok sem osztaná a feladatokat.

Elég szomorú, hogy az egész család cselédnek használja, és még ti vagytok felháborodva, ha valamire meg mer kérni...

A depresszión pedig ne csodálkozz, hiszen egész nap csak döglesz és mások szolgálnak ki, nem vagy képes semmire, egy csőd vagy... Első körben kelj fel, rúgd pofán magad, amiért így bántál édesanyáddal, utána meg szépen szedd össze magad és állj neki megcsinálni a dolgaidat.

2018. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem úgy állíthatnád le anyukád idegesítő darálását, hogy ezt mondod neki: "Nézd anya, látod, hogy semmire sem mész azzal, hogy folyton mondod, mit kellene csinálnunk, inkább lépj a tettek mezejére: légyszíves ne moss, ne főzz, ne takaríts ránk, a koszos gatyáinkat, zoknijainkat borítsd az ágyunkra, hagyd a mosatlan edényt kipúposodni a mosogatóból, és ne vásárolj be, csak nézd végig csöndesen, ahogy elveszetten lézengünk az üres hűtő körül. A fizetésedet költsd magadra, ne vásárolj nekünk semmit, inkább munka után ebédelj meg étteremben, menj el fodrászhoz, estig haza se gyere. Meglátod, akkor majd előbb utóbb valamelyikünknek eszébe fog jutni, hogy nekünk is csinálni kéne valamit!"
2018. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
92%
Kajak senkinek nem esik le, hogy csak kamu a kérdés? :D A kérdező hozzászólásaiból elég egyértelmű, hogy csak poénkodik..
2018. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%
de leesett az elején még komolyan írtam de utána már látszott
2018. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
65%
Jelentettem a hülye kamudat.
2018. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
76%
Tuti kamu. De ha mégsem, akkor sajnos édesanyádnál is van valami probléma hogy ezt eltűri.
2018. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!