Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miatt nem megyek ma...

Apám miatt nem megyek ma suliba, se haza?

Figyelt kérdés
Elhagyott minket,tegnap mrg beállított hogy visszatértem,ma olyan délután 2-3ig maradna,viszont én olyan sokk alatt vagyok hogy csak sírok hogy mennyire nem akarom őt látni nem mentem be suliba a buszommal már le is késtem.a 11:54-essel meg már nincs értelme mit csináljak egy kis városban szakadó esőben? Nem fogok haza menni amíg ő ittvan,orvosnál leszek 10-11körül de 2ig ki kell bírnom kint amíg elhúz otthonról..nem tudom mi tévő legyek hová menjek..
2018. máj. 16. 07:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
17 vagyok,sajnos leírni nehéz hogy mit érez az ember ilyenkor...tényleg csak normális válaszokat 17/l
2018. máj. 16. 07:53
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

ha másnem valami kultúráltabb kocsma mindíg van nyitva, ülj be egy kólára

vagy esetleg valami kávézóba, esetleg kajálni

esetleg nézz be pár boltba is

de ne az esőbe legyél, az hiányozna csak hogy megfázz, vagy tüdőgyulladásod legyen

ha beszélgetni akarsz rólla írj nyugodtan, meghallgatlak

20/f

2018. máj. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Buszmegálló várójába ülj be, ott el tudod nyomogatni a telefont délutánig. Sajnálom.
2018. máj. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Off, melyik városban laksz, ahol most esik az eső?
2018. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem valahol a keleti országrészben lakhat. Itt Debrecenben úgy esik mintha muszáj lenne neki

Amúgy magamból kiindulva tuti az esőben sétálgatnék végig mert a lelkiállapotomhoz pont az illene de te ne tegyél így mert tényleg valami tüdőgyulladást kapsz itt! Ülj be valahova vagy ha van nagymama/nagypapa akikben bízol is akkor azokhoz menj le addig

2018. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Békés megye,maradjunk ennyiben.eltelt egy óra eddig de már halálra unom magam telefon lassan le merül már nem bírom..gondoltam beülök egy kávéra de inkább mégsem,a buszmegálló jó ötlet de ott de lehetek7órán keresztül
2018. máj. 16. 08:50
 7/14 A kérdező kommentje:
Talán be megyek egy ruha boltba,fél órát ott is eltudok tölteni.
2018. máj. 16. 08:55
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Könyvtárba menj. Ha nem vagy beiratkozva, akkor sem zavarnak el.

Beülsz, fogsz egy könyvet és olvasol.

Aztán visszarakod majd a könyvet és haza ballagsz.

2018. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Mitől félsz ennyire? :/
2018. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
17év után beállít egy csávó h ja az apád vagyok,ettől.ha eddig nem kellettem neki,most se kelljek
2018. máj. 16. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!