Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök-gyerek-barátnő probléma...

Szülök-gyerek-barátnő probléma esetén mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha hosszú lesz, de ez a story.



Két éve jöttem össze a barátnőmmel, és Ő ugye vidéken lakik, ahonnan nehéz volt bejárnia a szakmai gyakorlatára hétköznap.

Megbeszéltem a szüleimmel, hogy mivel én városi vagyok és a barátnőm gyakorlati helye városban volt, ezért ilyenkor had aludjon nálunk.

Itt kezdődtek a problémák: szüleim kedvesen fogadták, jó "pofiztak" vele, de volt egy-két probléma amit a barátnőm javított, mivel Ő itt vendég.

Az volt a legfőbb gondjuk, hogy nem volt a barátnőm nyitott hozzájuk, mert ők mindent megadtak neki.

De közben nekem panaszkodtak, hogy nem nyitott és Ő ez ellen nem tehetett, mert anyukája így nevelte, s amióta meghalt azóta ilyen sokkal jobban.

Volt olyan, hogy két heteket is itt volt, ezt persze bevallottuk, hogy sok, tényleg sok volt. Azóta eltelt egy nyár, ahol össze voltak veszve a szüleim és a barátnőm mert az igazat bevallotta a szüleimnek és ebből harag lett.

Azóta kibékültek, újra feljöhet a barátnőm és megint kibeszélik mint az állat, de még a munkatársának is anyám. Egyszer beleléptem anyám facejába, engedéllyel és előbukkant a chat akivel beszélt anyám (nagynénim) és láttuk, hogy kibeszélték elég durván. Le nagy darabozták, amikor nem is az. Meg hogy én jól kifogtam, semmirekellők mert jelenleg se suli se iskola, csak jövőre iskola.

Nem ártott nekik semmit a barátnőm.

Engem úgy tanítottak, hogy szerényebb legyek és félek nekik vissza szólni, ki állni az igazságomért mert volt már erre példa és apámmal elég durván össze vesztem, szinte már majdnem megvert.

Barátnőm eléggé szegényesen él, apja leszarja, és én nem tudok segíteni csakis a szüleim által de azok leszarják.

Én 17 éves vagyok, Ő 19.



2018. máj. 22. 16:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én alapbol meg sem engedném, hogy bárki is hozzánk költözzön csak ugy... van busz, vonat, oldja meg a bejárást.
2018. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!