Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy rángassam ki ebből a...

Hogy rángassam ki ebből a gödörből a fiamat, ez egyre csak rosszabb?

Figyelt kérdés

A fiam 22 éves, velünk lakik még itthon.

Volt egy barátnője, talán az első komoly kapcsolata volt.

Ideköltözött a lány mikor a fiam 18 éves volt, két évig voltak együtt.

Minden szépnek és jónak indult, persze mint minden együtt élésnél voltak konflikusok de nagyjából mindent megtudtunk beszélni egymással.

Aztán az utolsó fél évben jöttek a gondok, a fiam barátnője egyre többet eljárt bulizni a barátnőivel, nem dolgozott, a fiam bankkártyájáról levette a pénzt de annyit mondott, hogy egy évig a fiam az ő pénzéből élt mert akkor nem dolgozott. Ezek után úgy láttam, hogy talán minden visszatér a rendes kerékvágásba.

Végül a férjem adta ki neki az útját mert ha nem keres munkát akkor mehet is.

Másnapra összecsomagolt és hazaköltözött.

Azóta a fiam semmit nem csinál, nem érdekli semmi és senki pedig eltelt lassan 2,5 év.

A depressziójára a pontot két hónapja az írta fel, hogy a lány boldog párkapcsolatban él férjhez ment és gyereke született.

Azóta már nem egyszer begyógyszerezte magát, berúgott nagyon és úgy döntött hogy elmegy a lányhoz és agyonveri őket, a férjem úgy hozta vissza őt a vasútállomástól.

Kérlek segítsetek mit tegyek, mert nem bírom már sokáig.



2015. szept. 14. 15:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Ez azért nagyon beteg dolog. Pszichológushoz kéne mennie.
2015. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

Nem derült ki számomra teljesen, hogy a lány azért ment el, mert a férjed elzavarta (amiért nincs munkája), vagy egyébként is szakítottak a fiaddal?

A fiad hogy reagált az elköltözésre?

2015. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Mondta neki a férjem ha egy hónapon belül nem talál munkát akkor mehet.

Ő másnapra összecsomagolt.

Nagyon rosszul viselte már akkor is, napokig bezárkózott a szobájába, akkor is begyógyszerezte magát.

2015. szept. 14. 15:51
 4/29 A kérdező kommentje:

Már említettem neki az elején, hogy menjünk el egy orvoshoz mert a szerelmi bánat belefér de nem ilyen szinten.

Hallani sem akart róla, ő nem elmebeteg hogy ilyen helyekre járjon.

2015. szept. 14. 15:53
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg, hogy nem kell semmit csinálnia a dokinal, csak beszélgetni es néha azok az emberek is járnak pszichológushoz, akik egy jót szeretnének beszélgetni ( es persze van ra plusz pénzük)

Nem csak azért mennek, mert idegbetegek vagy hasonló

2015. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy senki nem fogja őt gyógyszerezni de valahogy túl kell lépnie ezen.

Igazából nem is tudom hogy szereti még vagy utálja.

Sokszor hallom a másik szobából, hogy néha elkiabálja magát hogy mocskos k***a.

Facebokon megkellett változtatnom a jelszavam mert folyamatosan belépett és onann nézte, az én fiókomból írt neki fenyegető leveleket mert őt már letiltotta.

Ez a felfokozott állapot leginkább 2-3 hónapja tart,mióta megszületett a lánynak a gyereke.

2015. szept. 14. 16:07
 7/29 anonim ***** válasza:

Ez nehezen feldolgozható helyzet. Gondolom kb. élete 1-2. nagy szerelme lehetett a csaj, saját magát hibáztatja töketlensége miatt, hagyta, hogy apja kirakja a csaját, nem merte kockáztatni az otthoni komfortot csajáért. Az sokkal könnyebben feldolgozható, ha csajunk rak ki (ha már nem kellek neki, akkor miért kapaszkodjak belé alapon).


Emberileg tökre érthető, hogy kivan attól, hogy eldobta a magánéleti boldogságát, ami pedig kicsit ördögi kör, hogy ilyen megzuhant állapotban nem lesz normális csajok számára igazán kívánatos.

2015. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%

Lány helyébe én is elmentem volna.

Hisz x idő -ig én tartottam a fiad..az nem volt problema

De ha a fiadnak kell x. Időig tartani akkor rögtön mehetek utamra! Függ a hangnemtől is hogy a ferjed hogy.,Adta elő.....


apuka a sajat fia életét tette tönkre.


Fiad beleőrült.


Magaba. Vagy a. Lanyba fog kart tenni.


Kezeltetesre szorul a. FiAd..

2015. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

A férjem nem az apja a fiamnak.

Csak az ő lakásában élünk és hát azért az van amit ő mond.

A lánynak lett volna lehetőség adva, hogy egy hónapon belül találjon munkát, de ő inkább lelépett.

2015. szept. 14. 16:12
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Így jobban érthető férjed érzéketlensége, gondolom bekalkulálta, hogy ha tökösebb a fiad, akkor ő is lép a csajjal.
2015. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!