Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fogalmam sincs hogy mondjam...

Fogalmam sincs hogy mondjam el az anyukámnak hogy már nem vagyok szűz. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és a barátommaltöbb mint 1 éve vagyunk együtt. Kb. 4 hónapja vesztettem el.

Mindenképp elszeretnem mondani az anyukámnak, mivel szeretnék fogamzásgátlót szedni, valamiért azzal sokkal nagyobb biztonságban érezném magam mint a gumival.

Jó a kapcsolatom az anyukámmal viszont nem érzem annyira biztosnak hogy ezt el merjem neki mondani. Folyton azt mondja hogy mezbiz bennem hogy nem csinálok butasagot, 18 éves koromig hallani sem akar róla még nem is aludhatok addig együtt a barátommal.

Annyira stresszesnek érzem ezt a titkolózást és mikor mondja nekem ezeket nem bírok a szemébe nézni. Sokszor már a sírás kerülget hogy nem tudok mit csinálni és ez annyira rossz érzés.

Mit csináljak? Hogyan mondhatnám el neki úgy hogy ne tiltson el a barátomtól.. Mert igen ha meg tudná nagy valószínűséggel ez történne..

Annyira tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek

Köszönöm ❤️❤️



2018. máj. 23. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Mert mivan ha kiderül? Vissza műtteti a szűzhártyád?
2018. máj. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
"Anya, már egy éve együtt vagyunk Pistikével és úgy döntöttem, hogy magasabb szintre emeljük a kapcsolatunkat. Péntekre van időpontom nőgyógyászhoz, mert nem szeretnék semmi butaságot elkövetni. Örülnék, ha elkísérnél, ha van kedved."
2018. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
17 évesen már nem kéne ilyen szolgalelkű nem lenned. Hidd el, sejti.
2018. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én 15 éves voltam amikor elmondtam neki, 13 éves korom óta vagyunk együtt a barátommal, most vagyok 18.

Nálunk úgy volt, hogy anyukám felhozott egy témát, hogy ők csak házasság után aludhattak együtt aztán meg, hogy addig semmi sem lehetett. Én meg mondtam, hogy nálunk már volt minden meg, hogy a barátnőim sem szűzek és, hogy így nem akartam kimaradni én se. (Ezt csak indokként mondtam, mert nem azért vesztettem el, hogy ne legyen gáz).

Aztán el sem hitte, mert hogy egy ilyen félénk lány mint én.... így 18 évesen meg gondolom már csak elhiszi.

Te is elmondhatod nyugodtan mert 17 éves vagy már és nem fog leszúrni érte.

2018. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"Anya, még szűz vagyok. Ja nem. Bocs"
2018. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen miért kell ezt elmondani? Jelentési kötelezettség terhel? Felettesed az anyád? Ő éli a te életed?


Nem kell megmondanod. Én sem jelentettem be a családnak, bár én fiú vagyok. Rá fognak jönni, hogy az a kan valószínűleg azért van melletted, mert. Ez a te magánügyed.

2018. máj. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A tabletta nem biztosabb a guminál, és a betegségektől se véd(tudom tudom , a te pasid nem olyan) ráadásul a gumi nem terhel fölöslegesen hormonokkal.
2020. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!