Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg szüleimet?

Hogyan győzzem meg szüleimet?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs "igazi szobám", csak egy "szimpla" tetőtér az enyém. Nem akarok panaszkodni, mert tudom, hogy másnak sokkal kisebb helye van, vagy nincs is saját szobája, de kezd néha idegesíteni, hogy nincsenek falak és ajtó, minden le- és felhallatszik, és hasonlók. Hogyan győzzem meg szüleimet arról, hogy építsünk egy falat és egy ajtót a tetőtérbe, és így legyen egy "igazi szobám"?

2018. máj. 25. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ajánld fel, hogy kifizeted az átalakítást. Ez nem két fillér ám.
2018. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha kell, segítek a munkálatokban is és a spórolt pénzemből kifizetem az anyagköltség egy részét is.


Csak már kezd idegesíteni, hogy ha barátaimmal játszok és közben beszélünk, vagy áthívok valakit, esetleg filmet nézek akkor minden le-, ha szüleim telefonálnak vagy valami akkor pedig minden felhallatszik. Nyilván ha lesz barátnőm, akkor sem túl előnyös a jelenlegi helyzet.


16/F

2018. máj. 25. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nemet mondtak már a te ilyen kérésedre, vagy te nem is kérted nekik meg eszükbe se jutott?
2018. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekik eszükbe sem jutott, én meg még nem kérdeztem.
2018. máj. 25. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Akkor meg mért fested az ördögöt a falra? Állj eléjük, mondd meg, hogy szeretnél falat és ajtót, mert felnőttél, és igényed van a saját térre. Nem kell ide győzködés! Fel kell vetni a teljesen jogos kívánságodat!
2018. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor talán először beszélj velük. Néma gyereknek az anyja se...
2018. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!