Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anya nagyon...

Mit tegyek? Anya nagyon haragszik rám.

Figyelt kérdés
Tegnap beléptem a Facebookomra és láttam hogy az egyik csoportba veszekednek az egyik barátommal. egy csomóan rátámadtak és köztük az egyik lány barátom is (lány vagyok én is)Amúgy anya elmagyarázta hogy a barátom akit csúfoltak ő se valami szent mert ELVILEG a facebookon más csoportokba meg ő az aki mindenkit kifiguráz vagy csúfol. de én erről nem is tudtam mert nem szoktam sokat .a lány "barátommal" Nem vagyok valami "jó baráti" viszonyba , sokat veszekszik velem meg ha már valamennyire barátkozok vele akkor már nem barátkozhatok senkivel (mert akkor megint veszekedni fog). Na de az a lényeg hogy én megvédtem a haveromat hogy ne csúfolják.A lány "barátomat" meg le ku.r.vá.ztam (nem vagyok idős SŐT még gyerek vagyok és még sosem káromkodtam , csak úgy a környezetembe mindenki beleértve az osztálytársaimat is.)ÉÉÉSSS most jön a bonyodalom!! . Anya valahogy megtudta mi folyik ebbe a csoportba , elfelejtettem kilépni a facebookomról és megnézte miket írogattam , és hallod teljesen kiakadt ! Elvileg nem gépezhetnék de sunyiba leültem mert senkitől se tudok tanácsot kérni . MIT TEGYEK? Anya már elment dolgozni de ha holnap bocsánatot kérnék tőle ismerem akkor csak eszébe juttatnám és megint ott tartanék mint most.

2018. máj. 28. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Facebook meg korhatáros.
2018. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

“Amúgy anya elmagyarázta hogy a barátom akit csúfoltak ő se valami szent mert ELVILEG a facebookon más csoportokba meg ő az aki mindenkit kifiguráz vagy csúfol. de én erről nem is tudtam mert nem szoktam sokat .a lány "barátommal"


Anyád jobban ismeri a barátnőd Facebookos tevékenységeit, mint te?

2018. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
"Mit tegyek?" Tanulj meg k...vazás nélkül vitazni, érvelni.
2018. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem múltál el 13 éves akkor anyukád csak magára lehet mérges, mert hagyja hogy a gyereke illegálisan használja az oldalt (nem is regisztrálhatnál be), és ha ő ezt hagyja akkor hozzájárul, elfogadja hogy a gyerek nem az életkorának megfelelő tartalmat lát és tanul el onnan dolgokat.
2018. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Alapból a ku@vázás nem problémamegoldás, de ez itt reménytelen...

És igen anyukád jogosan dühös, valószínűleg azért van korlátozva a géphasználhatásod, mert még csak facen tudsz másokat oltogatni...

Amúgy meg mire hazajön, szerintem már nem lesz dühös

2018. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az micsoda egy értelmes beszélgetés lehet, amikor 5-6 tizenkét éves kisgyerek egymást fikázza meg k**vázza a fészbukon, és még az anyukáik is beszállnak... :'DDDDDDDDDDDDDDDDD
2018. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Jaa :DD
2018. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a pitsa van?
2018. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"ÉÉÉSSS most jön a bonyodalom!" Nem, ez a kérdés már az elejétől bonyodalom!
2018. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kövezetek meg de én nem értem xd
2018. máj. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!