Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámon kívül senkim...

Édesanyámon kívül senkim sincs, mi lesz velem ha egyszer őt is elveszítem?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ki fogsz építeni valaki mással egy hasonlóan szoros kapcsolatot.
2018. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Alapítsd családot, akkor enyhébb lesz a fájdalom. De érthető a félelmed, és ez egészséges is. Mindannyian aggódunk a szeretteinkért.
2018. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Ha ennyire félsz a magánytól, akkor ja... családot kellene alapítanod. Bár a kérdésed alapján eléggé mimózalelkű lehetsz... Szerintem kicsit ijesztő is... O.o
2018. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ami mindenki mással. Túléled a többi kapcsolatodba kapaszkodva.
2018. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ezek szerint nem tanított téged az életre, hanem kiszolgáltatott maradtál. Az életed édesanyádnak adtad, vagy édesanyád rabolta el tőled. Szerintem csak jól jársz, hogy elveszíted. Mert rájössz legalább az élet értelmére. Ez kegyetlennek hangzik, de az önállóság szabaddá tesz. Először nehéz, aztán ha megszokod meglátod könnyebb lesz az életed.


Alakítsd úgy az életed, hogy ne függj édesanyádtól! Így ha nem lesz, nem lesz akkora megrázkódtatás. Tanulj egy kis önállóságot!

2018. máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én teljesen magértelek, hason félelmeim vannak.
2018. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!