Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem hagynak aludbu, a ti...

Nem hagynak aludbu, a ti szüleiteket se érdekli, hogy még alszol?

Figyelt kérdés
Apám 5 körül már nem tud mit kezdeni magával, lefejszenek 7 vagy 8 órakor.
2018. máj. 31. 06:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Hojan mondod kiffiam?
2018. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Óhhh ha te azt tudnád 😂

nyáron néha már 6 kor kelünk

2018. máj. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Hétvégén simán, fúrnak, faragnak, füvet nyírnak, öcsém üvöltözik.

A konyha egybe van nyitva a nappalival, reggel először kelek hétköznap és ha valaki a kanapén elaludt mindig ment a morgás hogy ne zörögjek aludni akar. Hát ne aludj a konyhában basszus.

2018. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Igen, ugyan ilyen nemtörődöm állatok voltak.

Ezért is figyelek a saját családomra, a gyerekeimre.

2018. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
9%
Apád normális életritmust követ, bár korainak tűnik amikor lefekszik. . Nem tudom hogy miikor szoktál kelni, de az öt-hat órai kelés teljesen normális.
2018. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

Ez az egyik legtipikusabb kamasz panasz :D


Egyszer majd elköltözöl és akkor kialalkítod a saját életritmusod, addig ki kell bírni.

2018. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk nagy házunk van, ilyen szempontból ideális, mert amíg a fiam alszik fent a szobájában, addig mi lent az csinálunk, amit akarunk.Semmi nem hallatszik fel.

Kiskoromban imádtam nagyinál lenni, nagyon vigyázott, hogy a kis házacskájában halkan tegyen-vegyen reggelente, de mindig akkor esett ki a kezéből a fedő, vagy tört el valami, amikor én aludni szerettem volna még.

2018. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Apáméknál volt ez, azért sem szerettem náluk aludni. Ők keltek már korán és onnantól hangoskodtak.
2018. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%
#1-esen besírtam :D :))
2018. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6%
Ha ennyi időd van, a helyesírási kézikönyvet akár tanulmányozhatnád is, rád férne :D
2018. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!