Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szar alak vagyok mert nem...

Szar alak vagyok mert nem akarok elmenni apÁm esküvőjére?

Figyelt kérdés

Kicsi koromban elhagyott, igazából èvente párszor találkoztunk nem nagyon kereste velem a kapcsolatot.

A leendő felesége is kis korom óta érzékelteti velem, hogy nem szereti ha apám elvisz, hogy felesleges vagyok.

Most mondtam apámank hogy nem szeretnék elmenni az esküvöre, az ő rokonaival nem tartom egyáltalán a kapcsolatot és nincs is kedvwm az egeszhez. Azt mondta, hogy egy undorito szar alak vagyok ezert.


2018. máj. 31. 17:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Apád az undorító szar alak.
2018. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Első jó mondja
2018. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Mikor a kérdés címét elolvastam, kapásból azt mondtam volna: igen.

Miután a leírást elolvastam, ismételném az elsőt: az egyetlen undorító szar alak itt apád.

2018. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
+1. Mondjuk lehet nem azt kellene mondani, hogy "nincs kedved, hanem azt amit gondolsz és érzel. Mondjuk nem tudom hány éves vagy, de lehet, hogy lassan vállalni kell az érzéseid vagy a véleményed. Ez néha fáj azoknak akiket szeretünk.
2018. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagy szar alak.


"Apád" nem érdemli meg, hogy jelen legyél, és te sem "érdemled meg" azt az elvesztegetett délutánt, amit el kellene pazaroljál rá.

2018. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy az. Ezek után én végképp nem mennék, és nem is tartanám a kapcsolatot ezzel az emberrel.
2018. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Az apád is szar alak, meg a leendő felesége is!
2018. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Az apád az meg a hölgy.. Zárd ki az életedből..
2018. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%

Kiszámoltam: egy normális apa, még válás után is, évi legalább 60 napot tölt a gyerekével.

(A két hetente két nap, meg egy rövidke nyaralás van csak benne.)

Az évi 3 nap, ennek az egyhuszada. Ha az esküvő, mondjuk öt óra lenne mindenestül, akkor ennek egyhuszada egy negyedóra. Annyit érdemel ez a kapcsolat. Bár ha közben a kedves mostoha még a száját is huzogatta, akkor némi köhögés, csoszogás is jár neki, meg az, hogy a szertartás felénél hangosan kivonulj.

Ehhez képest az ajánlatod, hogy nem mégy el, egy grállovag viselkedése.

2018. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%

Oké, szerintem mielőtt máglyán megégetjük, szerintem kb. minden szülőnek volt már olyan pillanata az életében, amikor valami nagyon csúnyát mondott a gyerekének. Nem akarta, de megtette. Aztán bánta. Sok szülő ennél sokkal csúnyábbat is mondott már a gyerekének, és nem azért mert nem szerette volna kevésbé, hanem mert az emberek hibáznak.

Oké, az apának nincs mentsége "igazán", de ha az én fiam mondaná nekem amikor szívből szeretném hogy ott legyen, erre csak annyit mond, hogy bocs, nincs kedvem hozzá hogy menjek, az nagyon rosszul eshet le az apa fejében.

És itt most nem arról van szó, hogy hányszor látogat meg egy évben, mondjuk kéthavonta, vagy hogy a felesége egy hárpia, anyádék elváltak, hanem egyszerűen arról, hogy apád tényleg szerette volna ha ott vagy.

2018. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!