Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szar alak vagyok mert nem...

Szar alak vagyok mert nem akarok elmenni apÁm esküvőjére?

Figyelt kérdés

Kicsi koromban elhagyott, igazából èvente párszor találkoztunk nem nagyon kereste velem a kapcsolatot.

A leendő felesége is kis korom óta érzékelteti velem, hogy nem szereti ha apám elvisz, hogy felesleges vagyok.

Most mondtam apámank hogy nem szeretnék elmenni az esküvöre, az ő rokonaival nem tartom egyáltalán a kapcsolatot és nincs is kedvwm az egeszhez. Azt mondta, hogy egy undorito szar alak vagyok ezert.


2018. máj. 31. 17:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

" Egy 15 éves dacos gyerek elmondása alapján mindenki egyből elítéli az apját. Miért is? Azért én meghallgatnám a másik felet is..."


Tehát ha egy 15 éves, az csak hazugság mi? Sajnos ilyen létezik, hogy apuka válás után megszűnik apukának létezni és a második alommal törődik. Bocsánat kérés az ilyen apától sosem lesz, ő csak lehúz és kihasznál mindenkit, nulla lelkiismeret.

2018. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem vagy szar alak. De ha szeretnéd, hogy valaha is rendbe jöjjön a kapcsolatotok, vagy legalábbis relatív normális legyen, akkor menj el, mert kezdő lépésnek tökéletes. Aztán őszinte beszélgetést követően lehet dolgozni az ügyön. Ha viszont elengedted a fatert, akkor nyugodtan maradj csak otthon. Szerintem...
2018. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

" Egy 15 éves dacos gyerek elmondása alapján mindenki egyből elítéli az apját. Miért is? Azért én meghallgatnám a másik felet is..."

.

Jogos!

A kerdezőnek:

Apad túl rossz ember nem lehet, másképp ezt a kèrdést fel se veti. Egyszerűen élete szàmara jelentős esemenyeiből kihagy ... ez hogy esett volna?!

Menj el az esküvőre, a vacsorára ne! Nem kell mulatnod mert neked elmondasod alapjàt nincs mit és min.

Azt viszont ne feledd:

Az esküvőn a tiszteletünket adjuk meg, èppen úgy mint mas jelentős életeseményen és ha masèrt nem is, de éppen azèrt menj el az esküvőre hogy ne kövesd apàd negatív példàjàt aki elmondásod alapjàn nem tud tisztelni, vagy az Ő nyomdokait követnéd szívesen? Nem hiszem!

2018. okt. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!